Co czytasz? - książkowe korespondentki

Co czytasz? - książkowe korespondentki Strona poświęcona czytelnikom, autorom, książkom i wydawnictwom, Chwalcie się co czytacie oraz

11/06/2019

Wiemy już, kto zagra profesora Emersona w ekranizacji książki pt: "Piekło Gabriela".

SZTOS!!!!!!
09/04/2019

SZTOS!!!!!!

Dzień dobry,Dziś jestem zmuszona spędzić dzień w łóżku 😣Nie ma jednak tego złego, poświę go na czytanie 😊Przyszła kolej ...
08/16/2019

Dzień dobry,
Dziś jestem zmuszona spędzić dzień w łóżku 😣
Nie ma jednak tego złego, poświę go na czytanie 😊
Przyszła kolej na Torina. Każdy zachwala, zobaczymy, czy i mnie się spodoba.

Słonecznego dnia

Dzień dobry 🌞Oceniacie książki na jakichś portalach?Przeglądałam sobie Lubimy czytać i muszę powiedzieć, że dla mnie oce...
08/12/2019

Dzień dobry 🌞

Oceniacie książki na jakichś portalach?

Przeglądałam sobie Lubimy czytać i muszę powiedzieć, że dla mnie oceny części książek (takich, które już czytałam) są kompletnie irracjonalne.
Wiem, gusta są różne itp. ale...

Raczej sugerować się ocenami z tego portalu nie zamierzam.
Znacie jeszcze jakieś strony tego typu?
Z ciekawości bym sprawdziła.

08/05/2019

Będę miała dla Was coś na konkurs 💓
Są chętni?

Dzień dobry 🌤️U mnie nastała pora na poranną kawę. ☕Bez niej po prostu nie będę  funkcjonować.Czytanie książek po nocach...
08/05/2019

Dzień dobry 🌤️
U mnie nastała pora na poranną kawę. ☕
Bez niej po prostu nie będę funkcjonować.
Czytanie książek po nocach, grozi niewyspaniem 😁
No, ale dla niektórych warto się poświęcić 😊

Dla jakiej książki ostatnio zarwaliście nic?

Słonecznego dnia.

"Zamknij oczy. Nie ma tutaj nic, co można zobaczyć...."Dziś chyba zarwę noc
08/04/2019

"Zamknij oczy. Nie ma tutaj nic, co można zobaczyć...."

Dziś chyba zarwę noc

Dzień dobry 😊Niedziela czyli dzień blogiego lenistwa (przynajmniej dla mnie). Czytaliście już "Dzikie pragnienie"?Zostaw...
08/04/2019

Dzień dobry 😊
Niedziela czyli dzień blogiego lenistwa (przynajmniej dla mnie). Czytaliście już "Dzikie pragnienie"?
Zostawiam kilka słów od siebie dotyczących tej właśnie książki⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

"Dzikie pragnienie" Jay Crovnower
Wydawnictwo Kobiece

Książka, która zapowiadała się bardzo dobrze. Czekałam na jej wydanie, jak na gwiazdkę. Po tak długiej przerwie czytelniczej która miałam, byłam niemal przekonana, że pochłonie mnie ta historia.
W chwili jednak, gdy zagłębiam się w lekturę ekscytacja się ulotniła, a zastąpił ją rozczarowanie, które rosło z każdą przerzucaną przeze mnie stroną.

Historia z pozoru wydawała mi się naprawdę ciekawa.
Zapowiadała się przyjemna historia kowboja i kobiety z miasta. Dzieląca ich przepaść społeczna sugerowała, że będzie to pełna "walki" pomiędzy bohaterami powieść.
Otóż nie... Zdarzyło się kilka pyskowek, ale nie była to relacja hate-love na którą liczyłam. Książka nie należy do tych ambitnych, ale lekkich i idealnych na niedzielne popołudnie. Nie sądziłam jednak, że będzie tak niedopracowana i nazwijmy rzeczy po imieniu: nudna i infantylna.
Już sam wstęp i to, że nasza bohaterka naskakuje na gościa którego dopiero co poznała sprawił, że przewracałam oczami. A ich pierwsze zbliżenie wywołało u mnie grymas niesmaku, zamiast uśmiechu zadowolenia. Później było tylko gorzej.
Dla mnie ta powieść jest po prostu nie spójna i wymuszona. Może gdyby autorka bardziej ją rozpisała, byłaby ciekawsza. W tej powieści odnosiła wrażenie, że zrobiła to na szybko, jakby gonił ja termin i musiała cokolwiek po prostu napisać.
Po serii Naznaczeni mężczyźni, Jay Crovnower miałam większe oczekiwania i liczyłam na przyjemnie spędzony czas.

Niestety w moim odczuciu była to bardzo słaba książka.

Moja ocena 4/10

Problem większości z nas 😂
08/03/2019

Problem większości z nas 😂

08/02/2019

Dobry wieczór Zaczytani 😊

Mam spore tyły z książkami, polecacie kilka tytułów. Muszę ponownie wskoczyć w książkowy świat.

Wydawnictwo Papierówka to świeżak na rynku wydawniczym, ale już na "dzień dobry" raczy nas smakowitymi owocami swojej of...
07/30/2019

Wydawnictwo Papierówka to świeżak na rynku wydawniczym, ale już na "dzień dobry" raczy nas smakowitymi owocami swojej oferty.
Książka na którą warto czekać :)

Już w październiku na naszych półkach zagości ta wspaniała książka :)
Przyznacie, że już sam opis jest niesamowicie kuszący?

*** PREMIERA 25.10.2019 ***

Szczegóły polskiego wydania:

• tytuł: Salvatore (oryg. Salvatore)
• seria: Bracia Benedetti
• autor: Natasha Knight
• oprawa: miękka ze skrzydełkami
• liczba tomów: 4
• gatunek: romans, dark erotyk
• cena okładkowa: 39,90 zł

LUCIA
Wszystko zaczęło się od podpisania kontraktu, najpierw przez niego, potem przeze mnie. Posłusznie odegrałam swoją rolę. Złożyłam podpis i oddałam życie. Mój ojciec nie odezwał się ani słowem, tylko bezsilnie patrzył, jak staję się własnością tych potworów, Benedettich.

Symbolem ich władzy.

To było pięć lat temu. Teraz nadszedł czas, by Salvatore Benedetti upomniał się o swoją własność. Poprzysięgłam zemstę. Nauczyłam się nienawidzić. Byłam gotowa na wszystko... lecz nie na mężczyznę, który zawładnął moim życiem.

Spodziewałam się potwora i zamierzałam go zniszczyć. Jednak nic nie jest tylko czarne albo tylko białe, a ludzie wyłącznie dobrzy albo wyłącznie źli. W mrocznych zakamarkach jego duszy dostrzegłam blask. Pomiędzy złem – dobro. Gwałtowna nienawiść, jaką go darzyłam, przerodziła się w namiętność gorętszą od piekielnych ogni.

Należałam do niego, a on do mnie.

Był moim własnym potworem.

SALVATORE

Wszedłem w posiadanie księżniczki mafii DeMarco. Teraz należała do mnie. Benedetti wygrali! Czy istnieje lepszy sposób, żeby dać nauczkę, niż odebrać wrogowi to, co dla niego najcenniejsze? Najukochańsze?

Miałem stać się królem. Byłem następny w kolejności do władania rodem Benedetti. Lucia DeMarco stanowiła łup wojenny, a ja mogłem z nią zrobić, co chciałem. Złamać ją, zmienić życie w prawdziwe piekło, oto jak powinienem postąpić. Nie było dla niej odwrotu – ani dla mnie, jeśli miałem pokazać wyższość Benedettich.

Moja rodzina nigdy nie przegrała, zostawialiśmy po sobie jedynie zgliszcza. Zawsze tak było. I wierzyłem, że zawsze tak będzie. Aż spotkałem Lucię.

Okładka oryginalna

07/01/2019

"Człowiek to naprawdę durna istota. Zamiast czerpać radość z tego, co posiada, korzystać z nawet najdrobniejszego dobra, nieustannie szuka czegoś więcej. Uciekamy od rzeczy, które nas przerastają i napawają lękiem, zamiast stawić im czoła. Tym samym odpuszczamy i trwonimy szansę na szczęście, które ostatecznie zostaje nam dane."

"Dopóki nie zajdzie słońce" Ewa Pirce
Premiera 21.08. 2019

Address

Central Park, WA

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Co czytasz? - książkowe korespondentki posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share

Category