17/10/2018
Звернення до сусідів – мешканців Ворзеля. Дочитайте, будь ласка, до кінця, це дуже важливо!
Голова ВСР Лариса Федорук ініціювала приєднання до об'єднаної територіальної громади Бучі, вже відбулося декілька громадських слухань про які ви, як мешканець Ворзеля, можливо навіть і не чули.
Я був на більшості проведених слухань і особисто в мене склалося стійке відчуття, що ми, як «місцева опозиція» (с), не можемо донести мешканцям основну і дуже важливу тезу.
Чи ми проти об`єднання як такого? НІ і ще раз НІ. Ми не можемо бути проти того, що нам вказує законодавство.
МИ НЕ ПРОТИ приєднання. АЛЕ ми хочемо підходити до нього не як ШМАТ ЗЕМЛІ, а як громада, що має чітку Стратегію розвитку та свій Генеральний план.
У Бучі є Генеральний план, в нас його немає.
Ми хочемо Генеральний план, який би охороняв наше селище і дав йому перспективу відродження Курорту. І ми хочемо, щоб у такому союзі Ворзель не був у якості додаткового ресурсу, котрий можна пустити під розробку, наприклад, «Детальних планів» по багатоквартирній забудові, як це вже заплановано зробити при в’їзді в селище.
Відповідно до законодавства, в нас є ще кілька років, щоб підготувати БАЗОВІ документи, які б дозволили нам, нашим дітям і онукам почуватися більш захищеними в запланованному об`єднані громад.
Особисто я добре розумію, що розробка Генерального плану та відновлення статусу Курорту «ЧОМУСЬ» затягуються. Скоріш за все, ці питання вже хочуть віддати на розгляд в Бучанську міську раду. Адже проштовхнути ці документи в тому вигляді, який більш вигідний забудовникам, куди простіше у Бучанській міській раді, не запитуючи думки ворзелян.
Що можете зробити ОСОБИСТО ВИ? В ці вихідні відбудуться чергові, і схоже що останні, громадські слухання щодо приєднання до Бучі. ВИ можете прийти на них із паспортом та зробити свій вибір. Або ви можете прийти та поставити запитання: чому нам пропонується приєднання вже бігом і зараз, а генплан та курорт – згодом?
Я не можу й не буду агітувати вас як саме треба голосувати, це ваш особистий вибір. Але я дуже прошу вас знайти час, прийти та висловитися.
Не можуть 7-10% мешканців вирішувати долю усього селища, саме стільки людей поки що взяло участь в обговореннях.
Стосовно того, чому «опозиція» в лапках: саме цей термін стосовно нас використовує пан мер Бучі Анатолій Федорук, разом із такими кліше як «політичні амбіції», «особисті інтереси» і т.п.. Так от, нема ніякої опозиції, є невелика група небайдужих мешканців Ворзеля, можливо навіть ваших сусідів. Хтось із них лікар, хтось айтішник, хтось дизайнер, хтось домогосподарка, хтось давно на пенсії.
Всі ми дуже різні, мешкаємо у різних кутках селища, але всі ми просто хочемо НЕ ПРОСРАТИ Ворзель! Вибачте за це слово.
Приходьте із паспортом
- 20 жовтня (субота) в 11:30 до Пошти в Кичеєво;
- 21 жовтня (неділя) в 12:00 до ЗОШ №11 у Кичеєво;
- 21 жовтня (неділя) в 16:00 до Уваровського Дому.
Реалізуйте своє право, не будьте пасивними, бо більше нагоди не буде. Повідомте про громадські обговорення сусідів та знайомих, може вони навіть і не чули про слухання, адже далеко не всі є у Фейсбуці.