Основною місією руху є зміна свідомості полтавчан в плані відношення до чистоти свого міста, допомога у розумінні, що саме від кожного з нас залежить стан середовища, в якому ми перебуваємо. Не зважаючи на молодість ініціативи, за плечима у організаторів уже 6 успішних заходи — прибирання в Кадетському корпусі 15-ого, 22-ого та 29-ого березня. Мистецька виставка у Кадетському корпусі 6 квітня. Суб
отники на оглядовому майданчику та дамбі між мікрорайонами Огнівка та Юрівка.
Особливий акцент рух буде ставитися на будівлі Кадетського корпусу, оскільки нам як полтавцям боляче дивитися на мовчазну згоду щодо Її руйнації і відсутності помітних для громадськості дій по порятунку. Тому в цьому проекті частково буде з’являтися й інформація, котра стосуватиметься останніх зрушень у цьому напрямі.
Звісно, не все відразу, але ми будемо працювати над цим.
Хотілося б зазначити, що ми не є чиїмось громадським проектом, створеним для політичних цілей. Ми не піднімемо над собою чиїсь прапори і не використаємо волонтерську працю сотень полтавців заради того, щоб черговий посадовець походив перед камерами напередодні виборів. В разі будь-яких подібних закидів ми готові будемо відповісти.