Підволочиськ

Підволочиськ Підволочиськ - селище міського типу Тернопільської області, розкинувся на правому березі річки Збруч;.

Моя дорога фейсбук-спільното, я щойно підписала петицію і вас прошу зробити те ж саме👇Прошу підписати і пошири петицію 2...
09/07/2024

Моя дорога фейсбук-спільното, я щойно підписала петицію і вас прошу зробити те ж саме👇

Прошу підписати і пошири петицію 225878 для присвоєння звання Героя України ( посмертно ) ТАРНОПОЛЬСЬКОМУ ВОЛОДИМИРУ ЯРОСЛАВОВИЧУ: https://petition.president.gov.ua/petition/225878

16 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, Володимир загинув від удару ворожого дрону в районі бойових дій біля населеного пункту Григорівка Бахмутського району Донецької області.

У Володимира залишилися двоє неповнолітніх дітей та дружина.

24/12/2022
28/02/2022

Підволочиськ/Тернопіль

Треба фура на Київ. Пишіть Oleksander Loziuk

Ого! Таких світлин Підволочиська ви ще не бачили. Дуже крута ініціатива молоді 👇, яка збирає і відновлює старі чорно-біл...
16/12/2021

Ого! Таких світлин Підволочиська ви ще не бачили. Дуже крута ініціатива молоді 👇, яка збирає і відновлює старі чорно-білі фотографії. До речі, можна долучатись.

Привіт, друзі👋

Ще нещодавно ми анонсували початок роботи над масштабним проєктом про збереження пам’яті про нашу громаду❤️

Уже пророблено чимало роботи, але це лише маленька частинка того, що потрібно зробити 😱

Оскільки, завершення проєкту займе значний відрізок часу, ми вирішили почати ділитись з вами його частинками😍 На сьогоднішній день відновлено понад 200 фото, деякі з них ви зможете переглянути за посиланням вже зараз👇🏼

www.youthparlament.com/культура/зберегти-память

P.S. І нагадуємо - це і досі актуально👇🏼
❗️Якщо у Ваших альбомах (і не тільки) або у альбомах Ваших близьких є фото нашої громади, напишіть нам у месенджер/дірект або безпосередньо нашому голові Сергій Гіс. Ми відцифруємо фото і у цілості та схоронності повернемо Вам все назад!

27/11/2021

Шановний Владзьо. Вар‘яти-шоу. Офіційна сторінка! Зовсім нещодавно Ви згадали Заднишівку у своєму дописі. Маємо невеличкий коментар у відвовідь. Можливо, хтось не знає, що Заднишівка - це частина Підволочиська, а не окрема адміністративна одиниця, як було колись. І той факт, що Нова Пошта знаходиться в Заднишівці, на думку жителів тої ж Заднишівки, цілком справедливий. Хоч кудись нам добиртися ближче. Колись Нова Пошта знаходилась на вулиці Довженка, і нам туди було так само далеко, як всім жителям Підволочиська зараз. Хоча їм легше, бо можна доїхати автобусом до самого відділення. Тут, ніби-то, знаходиться автостанція, яку Ви теж згадали і, якщо чесно, нас сильно образили (цитую "А автовокзал колись був в центрі, але щоб людям було зручніше, то перенесли за місто в село. Той вокзал вроді називається – «В сраці на гиляці»."). Так, колись автовокзал знаходився в районі магазину "Турист", а потім його перенесли до Заднишівки. Тобто саме тут, відповідно до вжитого Вами народного вислову, знаходиться те саме місце, де на "гиляці" розташувався автовокзал. Що ж, хочемо розчарувати Вас і тих, хто не знає. Тут його теж немає. Залишилося тільки приміщення колишньої автостанції, і то вже продане. І місце, де зупиняються автобуси. Правда, не всі, оскільки тут навіть немає зазначеного місця зупинки. Навіть у далеких селах є облаштовані місця зупинки автобусів - є лавочки і накриття, в яких люди можуть сховатися від дощу. А тут люди стоять під магазином, щоб встигнути добігти до автобуса, який може і не зупинитися. Лавку, яка була біля приміщення колишнього автовокзалу, недавно теж забрали. Але тут нема нічого дивного, адже ті, хто в силі щось змінити, автобусами не їздять. Будемо надіятися, що після ремонту дороги, який недавно розпочали на вулиці Тернопільській, ситуація зміниться на краще. А якщо ні, то Ви, пане Владзю, здається, писали, що хочете йти в депутати?

(Фото з сайту https://2mista.com.ua/katalog/avto/avtosalony-i-avtotsenty/514-avtostantsiya-pidvolochisk)

Архівна фотографія 1887-го року, зроблена в селі Клебанівка тодішнього Збаразького повіту (Strój ludowy z gminy Klebanów...
15/11/2021

Архівна фотографія 1887-го року, зроблена в селі Клебанівка тодішнього Збаразького повіту (Strój ludowy z gminy Klebanówka, powiat Zbaraż). Коротка історична довідка каже, що "У 1786 році містечко належало до Новосільської домінії, від 1850 р. – до Збаразького повіту. У період польського повстання 1830–1831 рр. на околиці Клебанівки у квітні 1831 р. кінний корпус ґенерала Дверницького здався австрійцям. Після скасування панщини (1848) Клебанівка втратила статус містечка. Землевласниками у селі були Адріан, Тадей та Ілля Федоровичі, від 1917 р. до 1939 р. – ґрафи Тишкевичі."
Джерела:
http://pauart.pl/app/artwork?id=55a945b10cf2c438d5213ee7
https://irp.te.ua/klebanivka-pidvolochyskyj-rajon-ternopilska-oblast/

Address

Pidvolochysk
47800

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Підволочиськ posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to Підволочиськ:

Share