27/11/2021
Шановний Владзьо. Вар‘яти-шоу. Офіційна сторінка! Зовсім нещодавно Ви згадали Заднишівку у своєму дописі. Маємо невеличкий коментар у відвовідь. Можливо, хтось не знає, що Заднишівка - це частина Підволочиська, а не окрема адміністративна одиниця, як було колись. І той факт, що Нова Пошта знаходиться в Заднишівці, на думку жителів тої ж Заднишівки, цілком справедливий. Хоч кудись нам добиртися ближче. Колись Нова Пошта знаходилась на вулиці Довженка, і нам туди було так само далеко, як всім жителям Підволочиська зараз. Хоча їм легше, бо можна доїхати автобусом до самого відділення. Тут, ніби-то, знаходиться автостанція, яку Ви теж згадали і, якщо чесно, нас сильно образили (цитую "А автовокзал колись був в центрі, але щоб людям було зручніше, то перенесли за місто в село. Той вокзал вроді називається – «В сраці на гиляці»."). Так, колись автовокзал знаходився в районі магазину "Турист", а потім його перенесли до Заднишівки. Тобто саме тут, відповідно до вжитого Вами народного вислову, знаходиться те саме місце, де на "гиляці" розташувався автовокзал. Що ж, хочемо розчарувати Вас і тих, хто не знає. Тут його теж немає. Залишилося тільки приміщення колишньої автостанції, і то вже продане. І місце, де зупиняються автобуси. Правда, не всі, оскільки тут навіть немає зазначеного місця зупинки. Навіть у далеких селах є облаштовані місця зупинки автобусів - є лавочки і накриття, в яких люди можуть сховатися від дощу. А тут люди стоять під магазином, щоб встигнути добігти до автобуса, який може і не зупинитися. Лавку, яка була біля приміщення колишнього автовокзалу, недавно теж забрали. Але тут нема нічого дивного, адже ті, хто в силі щось змінити, автобусами не їздять. Будемо надіятися, що після ремонту дороги, який недавно розпочали на вулиці Тернопільській, ситуація зміниться на краще. А якщо ні, то Ви, пане Владзю, здається, писали, що хочете йти в депутати?
(Фото з сайту https://2mista.com.ua/katalog/avto/avtosalony-i-avtotsenty/514-avtostantsiya-pidvolochisk)