ЛКП "Сяйво"

ЛКП "Сяйво" Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from ЛКП "Сяйво", Public utility company, вУлица Сяйво, 21, Lviv.

Працюємо для вас – формуємо комфортні умови проживання.
Працюємо з вами – втілюємо спільні ідеї в життя.
Працюємо над собою – удосконалюємо комунікацію та гарантуємо взаєморозуміння!!!

Готуємо дитячі майданчики до теплого сезону 🌿☀️Трохи сонця  і наші двори оживають дитячим сміхом 😊Тому не гаючи часу, бе...
26/03/2026

Готуємо дитячі майданчики до теплого сезону 🌿☀️

Трохи сонця і наші двори оживають дитячим сміхом 😊
Тому не гаючи часу, беремося до роботи: підсипаємо свіжий пісок, ремонтуємо гойдалки, фарбуємо ігрові елементи, щоб усе було не лише гарно, а й безпечно.
Приємно бачити, як діти нетерпляче заглядають, коли вже можна буде знову бавитись на оновленому просторі майданчика 💛

Робимо простір кращим разом — для наших дітей і їх щасливих моментів

21/03/2026

В продовження рубрики
Історія четверта «Невтомні»

Як кажуть наші двірники, весна починається не з календаря, весна починається з першого теплого дня і з першої толоки.
Перед Великоднем місто оживає якось по-особливому.
Толоки — то як маленькі свята праці: з гумором, термосом чаю, канапками і фразою "давай- давай, ще трошечки, бо свята на носі!"
А найцікавіше — це "ще трошечки" у їх роботі не закінчується😁 цілий рік.
Ніхто не питає, чи легко, чи довго, просто всі беруть і роблять: грабають, підмітають, фарбують.
Невтомні — це не про силу, це про досвід і характер, про звичку доводити до ладу не лише свою територію, а й настрій людей, які там живуть.
А чистота в місті — це не про ідеальність. Все просто- хтось не викинув сміття де небудь, хтось не пройшов повз і допоміг, хтось усміхнувся і подарував чоколяду своєму чи сусідському двірнику за його невтомну, важку і важливу працю.
Таке відношення надихає кожного!
Отож, .друзі, не залишайтесь осторонь, беріться і ви до роботи ,
"бо свята на носі"😁

🌿 Сьогодні в кінці робочого дня ми змінили звичні ролі: десятеро офісних "бійців" дівчат і хлопців адмін.- управлін. пер...
20/03/2026

🌿 Сьогодні в кінці робочого дня ми змінили звичні ролі: десятеро офісних "бійців" дівчат і хлопців адмін.- управлін. персоналу вийшли в "польові умови" на толоку. Менше паперів, трохи віників і граблів, менше нарад — більше усмішок і сміттєвих пакетів.
Добре сформований колектив — це не тільки про роботу і обов'язки, а й про підтримку, позитив і вміння робити світ навколо себе кращим 😊

18/03/2026

Яскраві люди малюють світ в яскраві кольори. Вони завжди залишають по собі більше, ніж просто сліди — вони залишають настрій.
Бо там, де є турбота, навіть звичайні речі набувають кольору.
Сьогодні фарбуємо дитячі майданчики — додаємо трохи радості у щоденність.
Гойдалки знову стануть веселішими, лавки — привітнішими, а двори — живішими.@@
Бо дитинство має бути кольоровим. 🌈

Історія третя."Легендарні постаті ЛКП".   В конкурсі «Найкращий двірник», що оголошено Львівською міською радою цього ро...
17/03/2026

Історія третя.
"Легендарні постаті ЛКП".

В конкурсі «Найкращий двірник», що оголошено Львівською міською радою цього року від нашого ЛКП участь бере Дудка Ганна Яківна — людина, яка доводить: любов до життя не має віку. 92 роки.
За плечима — війна, голод, непрості часи. Одночасно- чудові діти, внуки і правнуки. За своє життя вона не втратила головного: сили духу, доброти й бажання бути потрібною.
Сьогодні пані Ганна дбає про будинки на вул. Виговського, 21 та 23. І робить це не «для галочки» — а з душею. Її знають і люблять мешканці, бо вона завжди усміхнена, добра, відкрита, щира.
Яківна — справжній живчик, який дає фору молодим. Її енергія, оптимізм і працьовитість надихають. А ще — нагадують усім нам, що робота двірника — це не просто прибирання. Це турбота про простір, у якому живуть люди.
Дудка Ганна Яківна — це про чесність, людяність і невичерпну енергію і любов до життя.
І для нас вона вже давно і надовго переможниця.
💙💛
Запрошуємо всіх@ наших читачів долучитись до ініціативи мешканців будинків, у яких працює Ганна Яківна, і проголосувати за її перемогу. Ця жінка вартує !!!!
Посилання на голосування в коментарях.

17/03/2026

Є свята, а є будні.
Саме позитивний настрій ☺️і оптимізм😉 сприяє якісній роботі. В продовження рубрики "Життя ЖЕКу без прикрас"
Історія друга.

"Один день з життя майстра- сантехніка".
Ранок сантехніка починається з двох речей: кави з молоком від директора і фрази диспетчера:
" Там знов щось тече"… Кава, в перекладі з внутрікомунальної, означає подяку за вчорашній, вдало відпрацьований день, а
" щось тече" у перекладі з мови мешканців означає, що аварійну службу вони викликати не стали, "бо нащо, а ви для чого!" До ранку вода вже знаходить собі нову адресу і добре, якщо тільки одним поверхом нижче. Далі сантехнік вже має роботу.
Біля під’їзду будинку його вже чекають троє місцевих експертів : один знає, що всі труби "треба було міняти ще 10-20 років тому"другий радить «підкрутити тут во і всьо буде добре», а третій просто стоїть і контролює процес, бо без нього ніяк.
У підвалі також класика жанру. Щоб добратись до крана на стояку треба винести пару гнилих дверей року 72, тумбочку з під телевізора з 90-их , лижі, старий умивальник і перебрати купи банок для огірків і помідорів, що ще би могли пригодитись. Експерти з будинку по черзі втікають.
Після двох години часу "на вітер" за допомогою двох ключів, трьох ні для кого не секретних словечок і одного перекритого крана на стояку- наступає тиша, вода зупиняється.
А сантехнік витирає руки і каже свою улюблену фразу: " Ну то як? Хто перший надасть доступ до стояка для його ремонту?" Мешканці голосно, але не довго шукають "крайнього" . Наступна зустріч може відбутися навіть через тиждень. Бажаючих розбивати вже замуровані в квартирах стояки різних інженерних мереж - немає. Води теж немає.
Після обіду нашого сантехніка вже чекає забита каналізація. А знаєте чому? Бо курячі кості самі не дійшли до смітника, а якимось дивним чином спустились в унітаз, напевно пішли в плавання. Ще дві години вбитого часу і прохід звільнено.
І скільки би майстри не писали оголошеннь, і як би той бідний сантехнік не сварився, памперси, вологі салфетки, картопля і капуста, баклажани, рушники і засоби гігієни з каналізаційної труби в космос не полетять!!!
І як тут можна щось мудре спланувати?
Але можна, ми сильні.
Далі буде😉

14/03/2026

Субота. Сонячно. Толока.
Хтось зробив кави і загорнувся в теплий коцик на дивані, хтось в холодних, сирих окопах береже наш завтрашній день, а ми, як завжди дружнім колективом, заряджаємо позитивним настроєм себе і своїх мешканців на толоці.
Завжди є два варіанти: або буде голосно і весело, або довго і сумно. Ми вибрали перший і раненько розпочали, бо вдома в кожного теж є субота. Граблі і віники в досвідчених руках вправно наповнюють мішки старим листям і залишками відходів цивілізації людей. Три години і результат: прибрано скверик перед будинками Городоцька, 241-241а, , сходи і схили до колії чисті.
Шануймо працю двірників! Старанно і віддано вони щодня залишають на роботі для кожного львів'янина частинку свого серця!!

До Дня працівників житлово-комунального господарства запускаємо нову цікаву рубрику -«Життя ЖЕКу без прикрас».Тут буде д...
13/03/2026

До Дня працівників житлово-комунального господарства запускаємо нову цікаву рубрику -
«Життя ЖЕКу без прикрас».

Тут буде десяток коротких історій з нашої щоденної роботи без офіціозу. Про наші будні, свята, планірки тут, наради там, про людей, про ситуації, іноді смішно, іноді жорстко, але чесно, як ви і просили, і про кожного.Отож.
Історія перша.

"Працівник ЖЕКу - це .."
Це - людина, яка має як і всі інші одне життя, яка має сім'ю, настрій, емоції, більше чи менше здоров'я, має обов'язки і бажання, питання і відповіді Це - надзвичайно постійна людина, бо в більшості випадків працює в системі житлово-комунального господарства більше років, ніж має😁 і практично ніколи не жаліється. Ну може деколи, вже як зовсім дістали. Це людина, яка балансує між дорученнями і скаргами, законними вимогами і забаганками, маневрує між реальним і неможливим для добра інших. Справжній працівник ЖЕКу не може так легко звільнитись з роботи, бо просто не виживе без ранішнього "ви нічого не робите" і післяобіднього " за що ми платимо". Він просто працює і для себе знає " там🙏 все видно як воно є".

Сьогодні, колектив ЛКП "Сяйво" в переддень свого свята
ВІТАЄ ВАС, ДОРОГІ НАШІ КОЛЕГИ- КОМУНАЛЬНИКИ, з професійним святом! Бажаємо вам здоров'я і терпіння, миру і стабільності, розуміння, підтримки, поваги і впевненості в завтрашньому дні!🥇

ЗАПРОШУЄМО на роботу МАЙСТРІВ на всі руки!Нашому підприємству потрібні працівники для виконання різноманітних господарсь...
12/03/2026

ЗАПРОШУЄМО на роботу МАЙСТРІВ на всі руки!

Нашому підприємству потрібні працівники для виконання різноманітних господарських робіт у житлових будинках та біля будинків.
Це - сантехніки, столярі, косарі, прибиральники і ін.
Шукаємо відповідальних людей, які вміють одночасно працювати руками і головою, мають бажання навчитися і не бояться роботи, вміють приймати рішення і над ними не треба стояти.
Робота офіційна з повним соцпакетом (відпускні, лікарняні, преміальні).
Робота щоденна, стабільна, буває і у вихідні ( без прикрас)

Окрім основної роботи, можна розраховувати і на додатковий заробіток, адже будинків багато, квартир багато, а приватних робіт у мешканців вистачає. Інформаційна допомога - гарантована.

Є МОЖЛИВІСТЬ БРОНЮВАННЯ

Якщо маєте силу і бажання, то досвіду наберетесь. Будемо раді бачити вас у команді "сяйвенят"
Телефонуйте для детальної інформації 0966760222

11/03/2026

Як стати “ідеальним” директором ЛКП за версією хронічних скаржників.
1. Нічого не роби — все одно скажуть, що ти нічого не зробив і нічого не зробиш.
2. Якщо щось зробиш — скажуть, для того, щоб вкрасти.
3. Якщо хочеш пояснити — скажуть, що брешеш.
4. Якщо мовчиш — значить точно вже винен.
5. Якщо у дворі чи в під'їзді чисто — це не ти, це такі люди хороші живуть. Але,
якщо десь лежить сміття — це зробив виключно ти або твій працівник.
6. Якщо тече труба або не світить лампочка - то не сьогодні, то вже 30 років
І головне правило:
пам’ятай, що в місті є сотні людей, які точно знають, як правильно керувати. Кажуть, що робота директора ЛКП — це взагалі не робота.
Принаймні, якщо вірити деяким «доброзичливцям».
Бо що там робити в тих будинках, яким 60 і більше років?!
Ну подумаєш:
— щоденні аварії на мережах,
— періодично протікаючі дахи,
— старі комини і ринви,
— двори, під'їзди, безхози, які треба системно прибирати,
— техніка, яку треба ремонтувати,
— боржники, з якими треба роками судитися, щоб підприємство не збанкрутувало,
- скаржники та диванні експерти, яких ще треба любити, бо вони ж наші?!
Але - це дрібниці життя ..
За словами одних- директор — «аферист і злодій».,за словами інших — «нероба і брехун». А знаєте чому такі висновки чути частіше? Бо вдячні за виконану роботу люди теж працюють зранку до вечора і не мають вільного часу написати "дякую" з дивана або зайти це "дякую"сказати тому ж директору.
Цікаво лише одне:
як так виходить, що цей «нероба» 24/7 вирішує десятки проблем, слухає скарги, підписує документи, розбирається з перевірками, паралельно ходить по підпорядкованій території, по підвалах і лазить по дахах, відповідає за звернення, людей, техніку і ціле підприємство?
Мабуть, просто дуже дивний вид бездіяльності у вільний від "крадіжок"час?
Але правда така: робота директора комунального підприємства — це коли ти винен усім.
Коли будь-яка проблема автоматично стає «твоєю».Коли подяку чуєш рідко, а звинувачення — регулярно.
Тому інколи складається враження, що найважча частина цієї роботи — не труби, крани і не борги. Найважче- це несправедливість і чужі ярлики, які періодично треба знімати , щоб свій "дах" не зісунувся.
Це все.
Дякую тим, хто дочитав. Дякую тим, хто зрозуміє.
Дякую колегам по комунальному фронту.

11/03/2026

Весна поступово приходить у наші подвір'я і дворики
🌱🌷🍀🌻🌿🪻🌾
Вкотре працівники управляючої компанії дружньо толочать : збирають випадкове сміття, вигрібають торішнє листя, знову і знову чистять під бордюрами, збирають і вивозять гілки.
Одночасно тішать око перші ніжні підсніжники та чарівні крокуси. Це знак, що зима відступає.
План на сьогодні виконано, машина поїхала, завантажена аж до неба😁 !
Працюємо дбайливо, щоб і красу вберегти, і дворики з прилеглими територіями зробити затишними.

09/03/2026

Нещодавня відлига вкотре нагадала, наскільки важливим є справний дах. Після танення снігу та різких змін температури на багатьох покрівлях стали помітні прогалини: пошкоджені елементи, ослаблені стики, яскраво виражені дірки в рубероїді. Саме в такі періоди стає зрозуміло: покрівля потребує постійної уваги та своєчасного ремонту.
Не менш важливою є справність ринв та водостічних труб, адже саме вони забезпечують правильне відведення води та захищають конструкції будинку від намокання і руйнування.

Покрівля — це не лише питання комфорту мешканців верхніх поверхів. Це захист усього будинку: перекриттів, стін, інженерних мереж і, зрештою, квартир усіх мешканців. Тому стан даху — це спільна відповідальність.
Працівники нашого підприємства виконують поточні ремонти покрівель, усувають протікання, перевіряють стан коминів та водовідведення, обстежують проблемні ділянки як планово, так і за зверненнями мешканців.
Водночас значно швидше і якісніше вдається проводити ремонти там, де мешканці долучаються до співфінансування робіт. Така практика дозволяє не лише оперативно ліквідувати пошкодження, а й виконувати більш ґрунтовні ремонти.
Дякуємо мешканцям, які розуміють важливість цієї роботи та підтримують спільні рішення щодо утримання будинків. Адже надійний дах — це спокій і безпека для всього будинку.

Address

вУлица Сяйво, 21
Lviv
79052

Opening Hours

Monday 08:00 - 17:00
Tuesday 08:00 - 17:00
Wednesday 08:00 - 17:00
Thursday 08:00 - 17:00
Friday 08:00 - 16:00

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when ЛКП "Сяйво" posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share