11/03/2026
Як стати “ідеальним” директором ЛКП за версією хронічних скаржників.
1. Нічого не роби — все одно скажуть, що ти нічого не зробив і нічого не зробиш.
2. Якщо щось зробиш — скажуть, для того, щоб вкрасти.
3. Якщо хочеш пояснити — скажуть, що брешеш.
4. Якщо мовчиш — значить точно вже винен.
5. Якщо у дворі чи в під'їзді чисто — це не ти, це такі люди хороші живуть. Але,
якщо десь лежить сміття — це зробив виключно ти або твій працівник.
6. Якщо тече труба або не світить лампочка - то не сьогодні, то вже 30 років
І головне правило:
пам’ятай, що в місті є сотні людей, які точно знають, як правильно керувати. Кажуть, що робота директора ЛКП — це взагалі не робота.
Принаймні, якщо вірити деяким «доброзичливцям».
Бо що там робити в тих будинках, яким 60 і більше років?!
Ну подумаєш:
— щоденні аварії на мережах,
— періодично протікаючі дахи,
— старі комини і ринви,
— двори, під'їзди, безхози, які треба системно прибирати,
— техніка, яку треба ремонтувати,
— боржники, з якими треба роками судитися, щоб підприємство не збанкрутувало,
- скаржники та диванні експерти, яких ще треба любити, бо вони ж наші?!
Але - це дрібниці життя ..
За словами одних- директор — «аферист і злодій».,за словами інших — «нероба і брехун». А знаєте чому такі висновки чути частіше? Бо вдячні за виконану роботу люди теж працюють зранку до вечора і не мають вільного часу написати "дякую" з дивана або зайти це "дякую"сказати тому ж директору.
Цікаво лише одне:
як так виходить, що цей «нероба» 24/7 вирішує десятки проблем, слухає скарги, підписує документи, розбирається з перевірками, паралельно ходить по підпорядкованій території, по підвалах і лазить по дахах, відповідає за звернення, людей, техніку і ціле підприємство?
Мабуть, просто дуже дивний вид бездіяльності у вільний від "крадіжок"час?
Але правда така: робота директора комунального підприємства — це коли ти винен усім.
Коли будь-яка проблема автоматично стає «твоєю».Коли подяку чуєш рідко, а звинувачення — регулярно.
Тому інколи складається враження, що найважча частина цієї роботи — не труби, крани і не борги. Найважче- це несправедливість і чужі ярлики, які періодично треба знімати , щоб свій "дах" не зісунувся.
Це все.
Дякую тим, хто дочитав. Дякую тим, хто зрозуміє.
Дякую колегам по комунальному фронту.