22/05/2026
✅Весняний двомісячник у Києві: сотні толок, тисячі висаджених дерев і чистіші зелені зони та прибережні території
Упродовж весняного двомісячника з благоустрою в столиці тривали масштабні роботи з озеленення, прибирання та впорядкування громадських просторів. До заходів долучилися комунальні служби, районні адміністрації, екоактивісти, громадські організації та тисячі небайдужих киян.
🌿 Толоки у парках, скверах, зелених і прибережних зонах
У березні–травні в Києві організували 148 толок, до яких долучилися понад 5 тисяч учасників. Прибирання проходили у парках, скверах, на зелених територіях, а також у прибережних зонах міста. Під час заходів очищували території від сміття, впорядковували громадські простори та покращували стан місць відпочинку.
🌳 Озеленення та догляд за зеленими насадженнями
У межах весняного благоустрою в столиці висадили 2 729 саджанців дерев та понад 121 тисячу сіянців, що сприятиме оновленню міських зелених зон і підвищенню екологічної стійкості міста.
Також комунальні служби виконали роботи з видалення омели, сухостою та аварійних дерев — упорядковано 3 000 дерев, що допомагає зробити міські простори безпечнішими та підтримувати належний стан зелених насаджень.
Окремим напрямом стала робота з очищення берегів водойм. Упродовж березня–травня 2026 року команда КП «ПЛЕСО» провела масштабне прибирання прибережних територій, озер і річок столиці.
🔹 Прибрано понад 5,6 га територій
🔹 Очищено понад 3,5 км берегових зон
🔹 Вивезено близько 100 м³ сміття
💧🌱 Чисті водойми, доглянуті парки, сквери та зелені території — це результат спільної роботи міста і громади. Дякуємо кожному, хто долучився до весняного двомісячника та допоміг зробити Київ чистішим, зеленішим і комфортнішим.