02/04/2026
Зеленський заявив, що заблокований кредит ЄС на 90 мільярдів євро через позицію Угорщини може ускладнити підготовку країни до зимового періоду 2026–2027 років. За його словами, фінансові обмеження впливають на можливості своєчасного забезпечення критичної інфраструктури.
Зеленський зазначив, що 1 квітня мали розпочатися роботи з підготовки об’єктів критичної інфраструктури до опалювального сезону, однак через блокування фінансування їх доведеться відтермінувати. Це може вплинути на темпи підготовчих заходів перед зимою.
А тепер правда:
Скільки би грошей не надавали Україні, вони практично всі розподіляються між корупційними схемам Зеленського і його керівниками так званого офісу, між корупціонерами Міндічами, Ермаками, його міністрами збройних сил, кожен при своїй каденції стільки дозволив вкрасти на армії, що навіть і не снилось їх попередникам. Кошти відмиваються на новостворених і незрозумілих міністерствах, на консульствах які відкриваються в Африці чи там де зараз не на часі…. Безбожно грабуютьсяна на армії і телемарафонах, на так званому великому будівництві, чого тільки коштували підставні фірми в Дніпрі під керівництвом того Кирила Тимошенка і т.д. В час війни, вони грабують як в останній день, бо розуміють, що для них він і може таким виявитися, все іде на офшори, на нерухомість і бізнес по всьому світу… А скільки коштів щомісяця вони платять депутатам в конвертах… що там з підозрами тим депутатам і головному в справі Ю.Кисель… який виявляється керував цими схемами, що там з розслідуванням НАБУ з цього приводу… Чи можливо, що за час війни вони побудовали хоч один справжній КЗОТ на лінії фронту? А особливо за лінією для стримання натиску… ні, вони тільки риють траншеї де закопують мільярди крадених коштів, памʼятаєте, як навіть протитанкові зуби драконів вони висипали просто до купи і на цьому все… Яценюк зі своєю стіною це просто обісране маля… він зараз мабуть в шоці - виявляється, що можна було красти в рази більше, і нічого за це не буде. А знаєте чому? Бо не на часі… бо всі хто за це говорить, говорить за корупцію, за те, що ТЦК це найприбутковіший бізнес на сьогодні, що українські прикордонники вбивають українських людей… за те що друзі Зеленського з головою в корупції - це виявляється російське іпсо, а влада України - це зелені ангели кристально чисті… Скажу, що цим зеленим ліквідаторам, все рівно як там буде з Україною, для них головне довше втриматися при владі, щоб накрасти і забрати це все з собою для гарного життя десь далеко від України, Їх рідні вже давно всі там, сміються з Українців і насолоджуються життям на повну…
Не вірите, запитайте у яйцесяйного Pedro і Фросі…