Степан Бобик

Степан Бобик Іршавський міський голова

Безумовно радий, що мешканці активно долучаються до роботи, чим не аби як допомагають. В минулому році самоорганізувавши...
02/04/2018

Безумовно радий, що мешканці активно долучаються до роботи, чим не аби як допомагають. В минулому році самоорганізувавшись, мешканці вул. Шкільна 29 самостійно встановили у дворі свого будинку бруківку та частково вуличне освітлення. Цього року депутат міськради Іван Попович профінансував встановлення освітлення по вул. Терешкова, а Станіслав Сухан, депутат райради, по вулиці Піонерська.

Безумовно цього недостатньо, але почин дуже хороший. Нещодавно, до прикладу, комунальна служба міста замінила старі світильники на енергозберігаючі по вул. Білецька – ефект потужний, вулиця освітлена як ніколи досі. Таку ж роботу проведемо на всіх центральних вулицях.

Однак, на жаль, одного світла недостатньо. Адже центральні дороги перебувають у вкрай жахливому стані. В самого нема вже настрою від одного тільки їхнього виду, а ще й від думки, що нам хочуть передати їх у такому стані не виділивши ні копійки на ремонт.

Маю надію, що найближчим часом в центрі міста, від кафе «Веселка» і до з/д переїзду, нарешті вдасться зняти асфальт та розпочати перекладення бруківки.

Нарешті прийшов час відновити дописування на власній сторінці у соцмережі. Пройшов майже рік з часу створення ОТГ. Зробл...
21/03/2018

Нарешті прийшов час відновити дописування на власній сторінці у соцмережі.

Пройшов майже рік з часу створення ОТГ. Зроблено багато роботи, на перший погляд непомітної, але для повноцінного функціонування ОТГ - важливої.

За рік вдалося сформувати нові структурні відділи міськради, провести конкурси на заміщення вакантних посад, місто перебрало на себе управління та фінансування ЗОШ Іршави, Лози та Собатина, Будинок дитячої творчості, розглядається питання щодо музичної школи та міської ДЮСШ з правом створення юридичної особи.

З приходом весни нарешті настиає час конкретних справ, адже роботи непочатий край.

Шановнi iршавчани! У цi святковi днi хочу привiтати вас та побажати душевного спокою i тепла. Нехай Свiтло Воскресiння п...
17/04/2017

Шановнi iршавчани!
У цi святковi днi хочу привiтати вас та побажати душевного спокою i тепла. Нехай Свiтло Воскресiння принесе мiцне здоров'я кожному з вас, благодать у кожну iршавську родину та мир всiй Украiнi. Нехай все задумане вдасться здiйснити, а невдачi i горе хай обходить вас стороною.
З повагою Iршавський мiський голова, Степан Бобик.

Вже зовсім скоро світ відзначатиме Світле Воскресіння. Але сьогодні найскорботніший день для християнства. Його проводят...
14/04/2017

Вже зовсім скоро світ відзначатиме Світле Воскресіння. Але сьогодні найскорботніший день для християнства. Його проводять у згадці про страждання та розп’яття Ісуса Христа.
Напевно, замислюючись над подіями Страсної седмиці, життєвим шляхом та смертю Спасителя, кожен із нас скорбно замислюється над сенсом життя і вчинками.
З болем згадуються і ті, кого не має поряд. Хто знову не чутиме радісного і милого душі «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!», хто пішов із життя, але продовжує жити серед нас у пам’яті, і наших серцях. З тугою згадую своїх батьків та вірних друзів - Івана Костика, Інну Ширан, Володимира Лендєла, Володимира Голібу, Олександра Барну, Петра Микиту, Василя Параду та багато інших.
Переконаний, що вони завжди близько і допомагають та радіють нашим успіхам. І ти розумієш, що кожна добра справа зроблена при житті – береже пам'ять про людину після смерті.

Наше майбутнє – це малята, які відвідують дитячі садочки, учні, які вчаться у міських школах. Дуже шкода, що сьогодні бі...
31/03/2017

Наше майбутнє – це малята, які відвідують дитячі садочки, учні, які вчаться у міських школах. Дуже шкода, що сьогодні більшість вільного часу вони проводять в соціальних мережах.
Щоб урізноманітнити дозвілля дітей намагаємося створювати умови для якісного, активного відпочинку на свіжому повітрі і гадаю, що хорошою альтернативою є дитячі ігрові майданчики у десятьох мікрорайонах із різними спорудами, а також комплексні універсальні спортивні тренажери та, врешті, мотузковий парк «Тарзан», де свої сили можуть випробувати і дорослі, й діти.
Днями, згідно рішення сесії міської ради, отримали ряд ігрових споруд - гойдалки, каруселі, гойдалки-балансири, ігрові комплекс «Малюк», гірки тощо, якими, на прохання містян, доповнимо існуючі дитячі ігрові зони, зокрема додаткові елементи з’являться на Набережній, Молодіжна, Космонавтів, у міському парку та с. Собатин.

Сьогодні я зустрівся із іршавчанами,  ентузіастами, які завдяки своїй наполегливості зробили в місті міні-стадіон біля Р...
25/03/2017

Сьогодні я зустрівся із іршавчанами, ентузіастами, які завдяки своїй наполегливості зробили в місті міні-стадіон біля РЕПу. Сьогодні цей берег Іршавки не впізнати. На невеликій території універсальне місце для відпочинку на будь-який смак.
Мешканці навколишніх вулиць вже вийшли і займаються весняним прибиранням, ремонтом окремих споруд, а також проводять зварювальні роботи огорожі футбольного поля.
Один із ініціаторів, Віктор Пензештадлер попросив підтримки в придбанні комплексної дитячої ігрової споруди, канатів для спорттренажера та облаштування місця для купання.
Надзвичайно приємно, що в Іршаві живуть справжні патріоти. Люди, які працюють задля дітей, молоді, майбутнього.
Радує те, що з ініціативи Василя Вовканича та Павла Густія, і в районі вул.Української планують побудувати такий же спорткомплекс. Створення таких, по праву народних стадіонів, є прикладом для багатьох із нас і, я підтримаю будь-яку ініціативу, спрямовану на конкретний і корисний результат.

Розбитий світильник у Іршаві, на жаль,  вже й зовсім не дивина. Але останній факт особисто мене не стільки дивує, як нас...
23/03/2017

Розбитий світильник у Іршаві, на жаль, вже й зовсім не дивина. Але останній факт особисто мене не стільки дивує, як насторожує – орієнтовно в ніч із 21 на 22 березня по вулиці Беляєва розбили лампу вуличного освітлення не аби як, а, імовірно, використовуючи зброю невстановленого взірця. Це вже не дитячі забавки з рогаткою, а значно серйозніше.
Відповідний лист, рештки розбитого ліхтаря та набою направлено до райвідділу поліції.
Хочеться щоб наше містечко й надалі залишалося спокійним та безпечним і на вулицях не розгулювали люди зі зброєю. Очікуємо оперативного розслідування цього факту. Сподіваюся, що правопорушника знайдуть і про результати обов’язково повідомимо містянам.

Сьогодні я зустрівся з керівниками промислових, комунальних, приватних підприємств та бюджетних установ  Іршави.    Трад...
22/03/2017

Сьогодні я зустрівся з керівниками промислових, комунальних, приватних підприємств та бюджетних установ Іршави. Традиційно, ми обговорили план генерального прибирання, яке проводимо спільними зусиллями колективів та жителів міста щовесни.
Приємно, що жодного заперечення з боку присутніх не прозвучало. Освітяни, громада міста підтримують подібні ініціативи.
Ми досягнули домовленості, що до Великодня буде організована відповідна робота на закріплених територіях. Таким чином, маємо надію, що одне із найсвітліших свят містяни зустрінуть із приємним і світлим настроєм. До храмів ітимуть весняним квітучим і чистим містом.
Я звертаюся до всіх небайдужих іршавчан з проханням приєднатися до нас, прибрати і навести лад на прилеглих до своїх осель територіях.

Як я інформував, 20 березня районне дорожньо-експлуатаційне управління розпочало роботи по зняттю шару асфальтобетону з ...
21/03/2017

Як я інформував, 20 березня районне дорожньо-експлуатаційне управління розпочало роботи по зняттю шару асфальтобетону з бруківки по вулиці Білецькій. Як виявилося, тут андезитова бруківка укладена практично по всій площі дорожнього полотна. На жаль, як повідомили з РайДЕУ, вторинне використання асфальту неможливе через відсутність технологічного устаткування. Загалом зараз покриття дороги бруківкою краще, навіть при тому, що є певні нерівності, просідання і її відсутність. Під час розмови, перехожі відзначали, що краще вже такий варіант аніж ямковий ремонт по три рази на рік. Якщо на інших відрізках будуть значні просідання, то тут планують провести поточний ремонт (вирівнювання) бруківки.
Безумовно, це тимчасовий варіант і після виготовлення проектно-кошторисної документації на цій дорозі буде проведено капітальний ремонт бруківкою. Це стане можливим якщо будуть відповідні кошти для співфінансування у власника (Служби автодоріг у Закарпатській області) та Іршавської міської ради. Що стосується інших центральних автошляхів, то тут спробують визначити ширину покриття дороги бруківкою під асфальтом і тільки після цього приймуть остаточне рішення. Адже за інформацією старожилів Іршави, після прокладання каналізаційних та водопровідних мереж, на окремих ділянках бруківку не відновлювали.
Зараз я хотів би почути іршавчан. Якої думки ви? Чи варто продовжувати, чи все таки слід вкотре провести черговий поточний ямковий ремонт асфальтобетоном? Якщо у вас є конкретні пропозиції, зателефонуйте мені за номером 2-25-63, або 2-26-42 приймальна.

Знову весна і знову ями. Зараз, на щастя, дещо менше проблем із капітальним  та поточним ремонтом комунальних автодоріг ...
16/03/2017

Знову весна і знову ями. Зараз, на щастя, дещо менше проблем із капітальним та поточним ремонтом комунальних автодоріг Іршави, ремонт яких розпочнеться із 22 березня. На противагу цьому – дилема постає щодо того, як правильно поступити з автошляхами у центрі міста, які належать Службі автомобільних доріг у Закарпатській області.
Сьогодні я мав зустріч з першим заступником начальника Служби Василем Руричем.
Непроста дискусія привела до домовленості про частковий демонтаж асфальтобетону до бруківки в напрямку готелю «Іршава». Це тимчасовий варіант виходу із ситуації і виконуватимемо роботи, якщо бруківка під асфальтом у задовільному стані. Зрозуміло, що можуть бути нерівності і просідання певних площ, які не можна ліквідувати поточним ремонтом.
Необхідно враховувати і те, що бруківка буде не по всій ширині дороги а, очевидно, тільки 5-8 метрів і її необхідно буде стикувати із вже існуючим асфальтобетонним покриттям на обочинах. Правда у порівнянні вартість робіт по демонтажу асфальтного покриття практично відповідає вартості поточного ямкового ремонту. Відмінність у тому, що останній змінить ситуацію буквально на кілька місяців, а дорожнє покриття бруківкою – до капітального ремонту дороги.
Це один із варіантів, як покращити стан доріг по вулицях Білецькій та Гагаріна від центрального мосту, де минулої суботи ми вже спробували зірвати асфальт на невеликій ділянці.
Інший спосіб – вкотре залатати ями. Латки протримаються кілька місяців і все почнеться знову, бо дороги «виснажені», не витримують навантаження і потребують капітального ремонту, на який їх власник не має коштів.
З цього приводу я хотів би почути думку мешканців Іршави. Мені цікава позиція кожного небайдужого містянина.

10/03/2017

Мої вітання, шановні мешканці Іршави!

Я прийняв рішення зареєструвати сторінку у соціальній мережі Фейсбук.
Хочу заявити, що профіль відкритий минулого тижня на моє ім’я – фейк, найімовірніше створений потенційними кандидатами на посаду голови об’єднаної громади. Гадаю, що мета подібних дій, зрозуміла кожному з вас.
Хочу ще раз наголосити, що моя основна ціль на посаді міського голови – це добробут містян та зміни на благо Іршави.

Від своїх принципів не відступатиму та обіцяю докласти всіх зусиль задля втілення всього, що пообіцяв жителям Іршави!
У майбутньому прошу не звертати увагу на «офіційні» заяви та будь-яку інформацію опубліковану від мого імені у фейковому аккаунті.

З повагою до кожного з вас,

Іршавський міський голова Степан Бобик

Address

Irshava
90100

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Степан Бобик posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to Степан Бобик:

Share