02/04/2018
Безумовно радий, що мешканці активно долучаються до роботи, чим не аби як допомагають. В минулому році самоорганізувавшись, мешканці вул. Шкільна 29 самостійно встановили у дворі свого будинку бруківку та частково вуличне освітлення. Цього року депутат міськради Іван Попович профінансував встановлення освітлення по вул. Терешкова, а Станіслав Сухан, депутат райради, по вулиці Піонерська.
Безумовно цього недостатньо, але почин дуже хороший. Нещодавно, до прикладу, комунальна служба міста замінила старі світильники на енергозберігаючі по вул. Білецька – ефект потужний, вулиця освітлена як ніколи досі. Таку ж роботу проведемо на всіх центральних вулицях.
Однак, на жаль, одного світла недостатньо. Адже центральні дороги перебувають у вкрай жахливому стані. В самого нема вже настрою від одного тільки їхнього виду, а ще й від думки, що нам хочуть передати їх у такому стані не виділивши ні копійки на ремонт.
Маю надію, що найближчим часом в центрі міста, від кафе «Веселка» і до з/д переїзду, нарешті вдасться зняти асфальт та розпочати перекладення бруківки.