26/02/2026
День відкритих дверей у Чернігівському ліцеї №15
Для майбутніх десятикласників наш ліцей радісно відчинив свої двері.
Із перших хвилин гостей зустрічав ліцейний парламент, який став надійним провідником та супроводжував учнів протягом усієї екскурсії ліцеєм.
Свято розпочалося з невеличкого, але яскравого концерту.
Із вітальним словом до присутніх звернулася директор ліцею Антоніна Харченко, а справжні емоції подарували виступи Художній колектив України "Зразковий ансамбль естрадного танцю ЕЛІТ" та неймовірного музичного бенду ліцею.
Після концертної частини на майбутніх ліцеїстів чекала пізнавальна подорож кабінетами. Учні мали можливість побачити й відчути атмосферу навчання на різних кафедрах та профілях:
📘 англійської мови
💻 інформатики
🧪 хімії та біології
📖 української філології
⚙️ фізики
➗ математики
🏛️ історичного профілю
🛡️ осередку «Захист України»
А приємним завершенням маршруту стали смаколики від кафедри трудового навчання.
Щиро дякуємо директорам та педагогічним колективам закладів освіти, чиї учні завітали цього дня до нашого ліцею 🤍
Нам надзвичайно приємно було вітати учнів Чернігівська загальноосвітня школа 33, гімназії №13, ЗНЗ №19, гімназії №11, гімназії №28, Чернігівська гімназія #20 ЧМР, гімназія №30, гімназіі №34.
Дякуємо за довіру, співпрацю та підтримку ваших учнів на шляху до свідомого вибору майбутнього 💙
Дякуємо всім, хто був із нами цього дня!
Ми раді знайомству та з нетерпінням чекаємо нових ліцеїстів у нашій великій дружній родині 💙