02/10/2025
Вони тримали оборону, коли шансів майже не було.
Вони боролися до останнього подиху, аби світ побачив — українці незалежні, незламні та не здаються.
Захисники Азовсталі — символ незламності, мужності й любові до України.
Сьогодні вони у полоні. І наш обов’язок — пам’ятати про кожного, говорити про кожного, вимагати повернення кожного.
Бо вони вже зробили неможливе заради нас.
Тепер наш час боротися за них.
У нашій Академії є стяг FREE AZOVSTAL DEFENDERS. Це нагадування про страшні події, які вже стали частиною нашої історії, та про ті, що тривають і сьогодні. Такий стяг має бути в кожній організації, у кожному кабінеті й, головне, у наших серцях.
Ми маємо пам’ятати про кожного полоненого й робити все можливе — і неможливе — заради їхнього повернення додому.