13/04/2025
Šta se dešava sa Stanivukovićem? Samo jedna fotografija na Instagramu za nedelju dana boravka u Americi. Ili je nestalo filma u foto-aparatu ili se pokvarila kamera na mobilnom ili od silnog učenja nije stigao.
U stvari, misterija je zašto je Draško išao na Floridu?
Osunčalo je i u Banjaluci.
Nije valjda samo, da bi za malo pa ušao na fakultet!
Nije valjda samo, da bi vidio kako izgleda kada je trava pokošena, a lišće pokupljeno!
Mogao je otici do Čelinca, tamo je sve pod konac, nije morao čak do Floride.
Mora ipak da su bili neki važni državni poslovi, jer Draško sada bistri visoku politiku.
Nije on više za snijeg, smeće i vodovod i kanzlizaciju, a nema više šta da se betonira.
On sada nosi odijelo i kravatu.
Skoro, k’o veliki.
Ali se brinemo, nema slika, a Draško baš voli da se slika.
Onomad je sa konjem objavio serijal, a iz Amerike samo jednu.
Ipak će biti da je išao samo da mu noge vide put, a drug kupio kartu, pa da ne propadne.