18/06/2026
Astăzi am fost în mijlocul oamenilor, în cadrul campaniei „AUR te Aude!”, unde am distribuit broșuri și am discutat despre inițiativele și proiectele susținute de AUR.
Ne dorim să fim aproape de cetățeni, să le ascultăm problemele și ideile și să menținem un dialog direct cu comunitatea. Credem că doar prin comunicare și implicare putem înțelege mai bine nevoile oamenilor și putem găsi soluții pentru acestea.
Mulțumim tuturor pentru deschidere, pentru timpul acordat și pentru discuțiile avute!