O pagină care mergem ân Vama Veche decât

O pagină care mergem ân Vama Veche decât Bine ați venit în Vama Veche! Puteți să vă pierdeți bunurile personale, să consumați substan

05/05/2020

Anca:

Parcă ai fi copil. Vai! Cum vorbești! Nu ți ar fi rușine...cu copiii ăștia aici. Hai la mama sa va dau cu cremă. Lasă lopata aia puțin! Măi, îmi dai nisip in ochi! Potolește-te! Și unde vreți să puneți grătarul? O să afumi rulota. Hiiii! Măi potolește-te! Te mănâncă și pe tine în cur!

05/05/2020

Andu:
Am adus petardele astea haha o să i le pun lu Dumitru în grătar. Haha o să se cace pe el. Hai, dragă! Dă copiii cu cremă! Nu umflu eu colacu ăsta. Sa și l umfle singuri. Ia uite, mă! Am venit în vacanță nu sa suflu in cauciucuri. Hai, nu te supăra dragă! Hai, cine e nevestica mea? Hai că mai pe seara băgăm copii in rulota și poate facem un secsică! Haha! Sa vezi ce o sa se cace pe el Dumitru! Nu mai da așa, mă! Hai la apa cu voi. Să stați acolo la mal, da? Hai fuga fuga că acuma vine Dumitru!

30/04/2020

Mama ta la telefon:
Și să ai grijă să nu-ți bage droguri. Am auzit că sunt SIRINGI pe plajă. Ai grijă mare! Vezi să nu te duci în apă dacă sunt valuri. Dacă bei ceva să nu îți lași paharul și după să bei. Să te îmbraci bine. Au zis la știri că plouă, de ce ați plecat voi de 1 mai în vama veche nu înțeleg. Să mănânci! Să nu îți iei pește. Acum trei ani au dat la televizor. Au făcut niște copii salmonela. Dacă fulgeră să nu stați în apă! Doamne mamă! Și nici sub umbrelă. Sunteți inconștienți! Vezi să nu îți fure cineva banii! Bineînțeles că sper că te distrezi în Vama Veche! Dar ai grijă!

30/04/2020

Profesorul tău de filosofie din liceu:
Bineînțeles că sunt la nudiști și te salut! Ce mai faci? Cum? Ai dat la medicină? Tu care erai așa de bună la filosofie haha. Îmi aduc aminte când nu era nimeni atent la orele mele și stăteam pe telefon. Da, filosofia este pasiunea mea. Bineînțeles. Acum sunt în plin proces fenomenologic. Uite de exemplu încercam să-mi definesc eul. Nu, nu mi-se pare cumva ciudat că te-am salutat de la 100 de metri și am alergat după tine. Nu, nu mă jenează că sora ta este eleva mea. Haha. E și ea aici? Salut-o! Poate trecți mai pe seară! Super! Da! Așa este! Paideia!

30/04/2020

Domnul sectorist:
Bună ziua! Îmi puteți arăta și mie buletinul? Da, normal că nu voi opri persoanele în stare de ebrietate care par că dețin substanțe ilegale asupra lor. Sigur că nu o să vă rog să îmi arătați ce aveți în geantă. Da, înțeleg că aveți 60 de ani și că veniți aici din nostalgie. Nici nu mă gândesc să merg pe plajă să verific de unde vine mirosul ăsta de canabinoide. Haha! O zi frumoasă să aveți dar mai întâi să vă trec în carnet, nu care cumva să se petreacă o nepetrecută și să nu putem să vă punem pe lista celor 10000 de suspecți care trec pe la această ilustră șaormărie. Haha! Da, normal că pistolul este adevărat. Nu, nu puteți să îl țineți. O zi frumoasă! Da, normal că muncim de 1 mai. Datoria noastră este să asigurăm ordinea și liniștea!

30/04/2020

Andrei:
Da, normal că vreau să ascult Vrăjitoarele pe telefon! Nu, n-am nimic cu țiganii dar... Haha! Nu, e super ok așa. Normal că am diesel pe ea. Da, am luat-o la mâna a 4-a de la un paznic la Apa Nova. Dă-mi și mie un fum frate! Hai nu fi chitrol. Mai am doar o gură de bere, lol. Da am beteria asta externă luată de pe aliexpress, încarcă trei telefoane da numai până la douăzeci la sută. Normal că am dat pe boxa asta JBL mai mult decât am dat pe cort. Lasă frate că dacă nu, e ok, dorm în mașină. Nu-i bai. Haha. Știi bancu ăla cu blonda? Hai mă nu fi așa! Vrăjitoareleee!

30/04/2020

Alex:
Coaie, eu bag p**a! Așa sunt bă ăștia. Sunt interese mari la mijloc. Cum mă să dai doza cu 5 lei. *BRRRP* Nu vomit MoȘuLe! Normal că m-am dezbrăcat. N-am nimic de ascuns. Nu suntem toți oameni haha!? Ce men, nu oblig pe nimeni să se uite. Ce tu când te-ai născut nu erai dezbrăcat? Karma! Da, logic. Ăștia ce sunt bro? Super ascuțiți. Men ăștia sunt ca să omori vampiri. Ce paranoici sunt ăștia de la cort haha. Bro io le ascund țărușii că poate își scoate cineva ochii. Să vezi ce karma bună fac. Nu, nu las joc epoleții. Men nu știu ce zici. Eu o să-mi îngrop slipu old school varianta spandex undeva unde să nu-mi amintesc niciodată că se va găsi. HAHA! E super în vamă. Hei, Angi! Lol de ce ți-ai pus șalvari. Dezbracă-te cu noi. SUntem toți oameni aici! Pace!

30/04/2020

Angi:
Tudor! Dă și mie crema. Da, normal că o să iasă scandal. Nu, eu îmi pun șalvarii ăștia din cânepă și merg până la magazin. Nu, nu plec în Bulgaria. Lol! Mamă ce nesimțit e Alex. Ba o să plouă. N-are cm să fie mă bașii de la White Horse. Da, sigur că îmi doresc să mă întâlnesc cu colegii din generală și să îmi ceară bani în același timp în care și eu le cer. Cum să nu? Într-adevăr, pasiunea mea este să ascult BUG Mafia la Pirați. Nu mai e ca înainte, normal că nu mai e. Acum e prin de cocalari. Hai că plec. Deci vrei trei doze de ciucaș și o porție de midii? Haha ce bogătan. Da, nu uit mujdeiul. Sigur! Nu, nu mă voi îtoarce cu un carton cu hamsii. Da, sigur, îngropați-l pe Alex. Nu, nu înțeleg ce zice.

30/04/2020

Tudor:
Alex și-a dat hainele jos. Bă! Nu suntem la nudiști! HAHA!
Mamă ce nebun e Alex. Alex lasă jos man pioleții ăia. Nu sunt de la cortul nostru haha! Mamă ce nebun! Angi? Dai și mie conserva aia cu fasole roșie în zeamă? Merci! Da, sigur că îți dau CREMA SOLARĂ! Siguranța înainte de toate. Normal că vreau să beau whiskey cu gin și vișinată de la Topoloveni de la tatai-tu. Nu, norii ăștia nu sunt de ploaie. Sunt de umbră. Nu tună mă, ce ai? Sunt bașii de la White Horse din Costinești.Haha uită-te la Alex. Bă alex pune-ți slipu man. Haha o să cadă în groapă. Hai să îl îngropăm și să îi facem corp de sirenă dar în loc de țâțe să punem două doze de bere. Haha! Ce mișto e în Vama Veche! Al cui e câinele ăsta? Ce simpatic e. E labrador, domnu? Aha! Nu, nu am băgat eu nisip în cort. Bă, l-ați îngropat pe alex cu pioleții de la cortu ăsta. Haha! Ce scandal o să iasă. Mă duc să fac chetă.

30/04/2020

Bro! S-a înfundat wc-u la doamna lenuța.

Nu, BRO! Era înfundat de când am venit!

30/04/2020

Bine aț venit ân Vamă Veche.

Azi am văzut un rechin, men! Era cât două șaorma și o bere la Bibi market.

De asemenea Ai un leu?

Nu, nu am băgat eu nisip în cort!

Address

La Tanti Lenuța
Vama Veche

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when O pagină care mergem ân Vama Veche decât posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share

Category