06/03/2026
În luna Februarie am desfășurat următoarele ateliere Artă si creație,Jocuri de strategie,Curs de prim ajutor și Gătit si nutritie.
La aceste atelier copiii au învățat sa descopere bucuria gătitului si a alimentației sănătoase,au învățat sa-și exprime imaginația prin desen,au învățat cm să acționeze cu calm în situații neprevăzute si să-și dezvolte gândirea logică,atenția și capacitatea de a lua decizii.
Activitățile desfășurate au avut un impact pozitiv asupra copiilor!