11/04/2026
🌷 În lumina Învierii, inimile noastre se umplu de speranță, credință și iubire.
Organizația Femeilor Social Democrate (OFSD) Titu vă transmite gânduri bune, liniște și binecuvântare alături de cei dragi. Fie ca sărbătoarea Paștelui să ne aducă puterea de a ierta, de a merge mai departe și de a face mai mult bine în jurul nostru.
În aceste zile, ne gândim cu respect la toate femeile care, prin grijă, dăruire și implicare, sunt sprijin pentru familiile lor și pentru întreaga comunitate, contribuind zi de zi la ceea ce construim împreună. Le mulțumim pentru tot ceea ce fac și le dorim sănătate, putere și împliniri alături de cei dragi.
Să păstrăm lumina Învierii în suflet, în fiecare zi.
🌸 Paște binecuvântat!