20/06/2026
S-a tras cortina peste încă un an școlar plin de muncă, provocări, bucurii și... rezultate extraordinare!
Sărbătorim performanța, ambiția și dorința de a fi mai buni în fiecare zi. Elevii Școlii Gimnaziale nr. 2 Târgu Ocna au adus acasă numeroase premii, distincții și motive de mândrie pentru întreaga comunitate, iar 11 dintre ei au încheiat anul școlar cu media generală 10! 🌟🏆
Fiecare diplomă spune o poveste despre efort, perseverență și curaj. Fiecare reușită este rezultatul unei echipe minunate formate din elevi, profesori și părinți.
👏 Felicitări tuturor!
Mulțumim Primăriei Târgu Ocna și domnului Primnar Crstian Aurelian Ciubotaru, pentru susținerea și recompensarea performanței școlare. Prin acest gest, excelența este apreciată, iar elevii sunt încurajați să viseze și să realizeze tot mai mult.
Acum e timpul pentru vacanță! 🌞
Să fie plină de aventuri, zâmbete și amintiri frumoase!