19/06/2026
Campania „AUR te aude” a ajuns în târgul săptămânal de la Bibești, comuna Săulești!
Astăzi am stat de vorbă cu oamenii din comunitate, am ascultat problemele, nevoile și propunerile lor pentru o viață mai bună. Dialogul direct cu cetățenii rămâne cea mai importantă cale de a înțelege realitățile din teren.
La această acțiune a fost prezentă și doamna deputat Ionelia Priescu, care a discutat cu localnicii și a preluat mesajele acestora pentru a le susține în activitatea parlamentară.