10/06/2024
Megértettem és elfogadtam a székelyudvarhelyiek döntését.
Az RMDSZ csapatának és polgármesterének erőt kívánok az ígéreteik teljesítéséhez. A kampány kezdetén azt mondta figyelmeztetésként Szakács-Paál István, hogy farkaséhesen ülnek a polgármesterek asztalához. Nosza, ígéret volt elég a részükről, lássuk a habzsolást, az eredményeket is. A győzelemhez gratuláltam már neki, ismét megteszem, a többit meg mutassák meg most ők. Azt, hogy nem csak kampányt, hanem várost is tudnak vezetni. Minden, a város javát szolgáló döntésben a Székelyudvarhelyért Párt színeiben bejutó tanácsosok partnerek lesznek.
Nekünk továbbra is Székelyudvarhely az első!