07/12/2020
Acum cand deja se cunoaste rezultatul alegerilor parlamentare, in calitate de presedinte al organizatiei de tineret a Pro Romania Satu Mare doresc sa transmit un mesaj sincer catre toti colegii mei care au muncit in aceasta campanie electorala: dragii mei colegi ati muncit mult, stiu asta, va multumesc si va felicit din suflet, stiu cat ati umblat prin frig si la cate riscuri v-ati expus in aceasta perioada de pandemie, din pacate rezultatul nu este acela pentru care am luptat, cu toate astea, va indemn pe toti cei din organizatia de tineret sa tinem capul sus si sa stam impreuna orice ar fi pentru ca indiferent de rezultat, eu in primul rand, apreciez munca pe care ati depus-o iar nu rezultatele care le-am obtinut si care evident nu vi se datoreaza. Voi meritati tot sprijinul iar eu va sunt alaturi orice ar fi !!!