06/10/2016
http://www.ebihoreanul.ro/mobile/index.php?&categ_id=&categ_name=&news_id=129777&action=display_news
Sportiva orădeană Johanna Toth, una dintre cele mai bune jucătoare de polo din România, a decis să facă un nou pas spre performanţă şi s-a transferat în această vară în Ungaria, la echipa din Eger, într-un campionat mult mai puternic şi mai urmărit.