08/06/2026
Tisztelt Lövéte-i állattartók,kedves gazdik
Tisztelt kollégám,Dr. Molnár József nyugdíjba vonulása után, engem ért a megtiszteltetés,hogy folytassam pótólhatatlan tevékenységét. A nevem Kósa Csaba Attila, Szentegyházán születtem,három gyerek boldog édesapja vagyok. Közel 30 éve dolgozok a szakmába,több szpecializálódást is végeztem. Főállatorvos vagyok 2011 ( Temesvár), Lógyógyász szakállatorvos (2017, Budapest), Egzotikusállat szakállatorvos ( 2022, Budapest) és jelenleg kisállatgyógyász szakállatorvos képzésre járok (2025, Budapest). 2013-ban a Budapesti doktori iskola phd hallgatója vagyok,kutatási területem a székelyföldi lovak izombetegségei.
Az Uz Bence Állatorvosi Rendelő tulajdonosaként biztosítani tudunk állataik számára ultrahangos vizsgálatokat,röntgendiagnósztikát,endoszkópós , labóratóriumi eljárásokat stb. Remélem,sikeres és gyümölcsöző együttmükődésben lesz részünk a következő időszakban
Maradok tisztelettel
Dr. Kósa Csaba Attila állatorvos