13/06/2026
Campania „AUR te aude” continuă în municipiul Galați! 🇷🇴
Astăzi, colega noastră, doamna Maricica Irașcov, a fost în stradă împreună cu echipa pentru a discuta direct cu gălățenii.
Suntem prezenți zilnic în comunitate pentru a le prezenta oamenilor soluțiile clare pe care AUR le propune pentru repararea erorilor guvernării Bolojan. Gălățenii s-au săturat de decizii greșite luate de la centru, care le afectează viața de zi cu zi, și vor măsuri reale pentru redresarea țării.
Mergem înainte, stradă cu stradă, pentru că vocea fiecărui cetățean contează! 🤝