23/06/2026
⚽️ Tizenöt mérkőzés, több mint kilencven fiatal labdarúgó és két napnyi közös élmény jellemezte a jubileumi Székely–Magyar Utánpótlás Labdarúgó Tornát, amelynek végén a KTE Kecskemét emelhette magasba a győztesnek járó serleget.
⚽️ A jubileumi kiírásban az FK Csíkszereda, a Sepsi OSK és a Marosvásárhelyi 1898 SE képviselte Székelyföldet, míg Magyarországról a Csepel FC Utánpótlás Sportegyesület, a Videoton FCF és a KTE Kecskemét érkezett.
Végeredmény:
1. KTE Kecskemét 13 pont (13–1),
2. FK Csíkszereda 11 pont (21–1),
3. Sepsi OSK 7 pont (3–8),
4. Marosvásárhelyi 1898 SE 7 pont (11–5),
5. Videoton FCF 3 pont (3–21),
6. Csepel FC USE 1 pont (2–17).
⚽️ A 10. Székely - Magyar Utánpótlás Labdarúgó Torna nem jöhetett volna létre Csepel Önkormányzata, az FK Csíkszereda, Csíkszereda Városháza közreműködése nélkül. Köszönjük a csapatoknak, a szülőknek és edzőknek, hogy együtt tölthettük ezt a két napot!