11/06/2026
Grădinița noastră a participat cu bucurie la concursul județean „Mamei, primăvara-n dar”, organizat de Școala Gimnazială „Teofil Vâlcu” Hănești, județul Botoșani.
Rezultatele obținute de copiii noștri:
Coordonator: Cordaș Bianca • Premiul I: Petric Alexandru, Lazăr Antonio • Premiul II: Zaharia Ayan • Participare: Pîrvu Matei
Coordonator: Predescu Raluca • Premiul I: Tache Andreea • Premiul II: Vasiloaia Sara
Coordonator: Petre Elena • Participare: Cujbă Iris
Felicitări tuturor copiilor pentru implicare, creativitate și rezultatele obținute! Felicitări cadrelor didactice pentru dăruirea și profesionalismul de care dau dovadă în pregătirea preșcolarilor!
Suntem mândri de voi și vă dorim cât mai multe realizări în continuare! 🌷🏆👏