02/05/2026
Campania de sterilizare a câinilor din curtea unității s-a desfăşurat sâmbătă 2 mai 2026, în condiții optime şi cu atentă supraveghere postoperatorie.
Mulțumim echipei veterinare și ajutoarelor lor : Bianca Florinela, Flori, Luminița şi Help Lăbuş.
Mulțumesc salariaților care au ales să participe la această acțiune, din timpul liber.
Echipa a lucrat cu pasiune şi fără pauză.