03/06/2026
Ruszyły przygotowania do konferencji „Umowa o pracę czy cywilnoprawna?”.
Współorganizatorami wydarzenia są Instytut Nauk Prawnych, Wydział Nauk Prawnych i Ekonomicznych Uniwersytet Zielonogórski oraz Okręgowy Inspektorat Pracy.
Wczoraj, w związku z przedsięwzięciem, Jerzy Łaboński Okręgowy Inspektor Pracy spotkał się z prof. Uniwersytetu Zielonogórskiego dr. hab. dr. h.c. Andrzejem Bisztygą, Dziekanem Wydziału Nauk Prawnych i Ekonomicznych UZ. W spotkaniu uczestniczyła również prof. UZ dr hab. inż. Anna Saniuk, Prodziekan ds. Studenckich.
Konferencja została zaplanowana na 24 września 2026 r.
Poruszane podczas konferencji zagadnienia dotyczyć będą w szczególności różnic pomiędzy pracą na etacie od umów cywilnoprawnych, warunków, prawidłowości doboru właściwej formy zatrudnienia do sposobu wykonywania pracy.
Szczegółowe informacje o konferencji, program, formularz zgłoszeniowy zostaną wkrótce udostępnione.
Zapraszamy do śledzenia naszych komunikatów.