23/04/2026
Ostatni raz na tej scenie! 🎭🎬
Nasi czwartoklasiści oficjalnie zakończyli swoją szkolną przygodę. Spotkanie w Domu Harcerza było idealną okazją, by powspominać te 4 lata, które minęły nam szybciej niż jedna długa przerwa. Filmy z Waszym udziałem wycisnęły niejedną łezkę (i wywołały sporo śmiechu!).
Dziękujemy, że tworzyliście tę społeczność razem z nami.
Życzymy Wam, abyście w dorosłym życiu zawsze znajdowali czas na realizację marzeń, mieli wokół siebie życzliwych ludzi i z taką samą odwagą jak dotąd, realizowali swoje cele. Trzymamy kciuki! 🤞🎓✨