29/05/2020
Jest nas już 1000!!! :-) :-) :-)
Z tej okazji przypominamy, że nasza strona pomimo, że pokazuje, co w Ziębicach piękne nie jest oraz wytyka niechlujstwo, partactwo i zaniechania Ziębiczan i lokalnej władzy, to jej głównym celem jest ZMOBILIZOWANIE w ten sposób DO POZYTYWNEJ ZMIANY.
I te zmiany widać :-) :-) :-) Niekiedy ukazanie się zdjęcia na naszej stronie spowodowało natychmiastową poprawę sytuacji, innym razem na zmianę trzeba było poczekać dłużej, ale cel nierzadko został osiągnięty i wiele sfotografowanych miejsc wypiękniało :-) :-) :-)
Ostatnio wykonano w Ziębicach kilka remontowych inwestycji, kolejne są w trakcie realizacji…
To wszystko bardzo cieszy :-) :-) :-)
Czy Wy też widzicie te zmiany?
ZAPRASZAMY DO ZABAWY :-) :-) :-)
Prosimy o dodawanie w komentarzach pod naszymi postami aktualnych zdjęć miejsc, budynków po zmianach/remontach/naprawach.
Pokażmy, że ZIĘBICE SĄ naprawdę PIĘKNE!!!
PS. Nadal można do nas przesyłać (w wiadomości prywatnej) zdjęcia miejsc zaniedbanych i brzydkich. Może publikacja na naszej stronie zmobilizuje ich właścicieli/użytkowników do pozytywnych zmian? :-)