02/06/2026
Wtorek! 😊
A my wracamy wspomnieniami do zeszłego tygodnia i… chwalimy się tym, co robiliśmy!
W ubiegły wtorek ruszyliśmy na nasze kijki nordic walking i spacerowaliśmy po uroczej Pogorzelicy. Było naprawdę świetnie – piękna pogoda, dobra energia i świetne towarzystwo 🌿
A dziś? Zapowiada się równie pięknie, więc… znów wychodzimy na kijki! 💪
Do zobaczenia na trasie!