01/06/2026
Drodzy Rodzice dzieci z dwóch grup:
a) 6-latków - wychowawca p. Konrad , sala 3
b) 5-latków- wychowawca p. Jadzia, p. Ania , sala 5
Przypominamy, że jutro wycieczka do Doliny Skrzatów !!!
Przyprowadzamy dziecko do przedszkola wg normalnego trybu funkcjonowania placówki , tj. najpóźniej na śniadanie, które jest o godz. 9.00.
Wyjazd z placówki po zjedzonym śniadaniu, czynnościach higienicznych.
Wszystkie szczegółowe informacje maja Państwo wysłane po raz kolejny przez e-dziennik.