04/06/2026
⛪ Dziś druhowie naszej jednostki wraz z pocztem sztandarowym wzięli udział w uroczystej procesji Bożego Ciała w parafii Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej Dz i M w Korczewie. 🙏🏼
👩🏼🚒 To dla nas zaszczyt móc godnie reprezentować strażacką służbę podczas tak ważnej uroczystości religijnej. Obecność pocztu sztandarowego podkreśliła naszą wierność tradycji, wspólnocie i wartościom, które są fundamentem służby w OSP. 💐🕊️