19/03/2026
Serdeczne podziękowania dla OSP Rębieskie i OSP Piaski za nominację do ! 🤝🚒
🚒 STRAŻACKI CHALLENGE DLA ALANKA 🚒
Podejmujemy wyzwanie i działamy dalej, bo razem możemy więcej! 💪❤️Każde wykonane ćwiczenie i każda wpłata przybliża nas do wsparcia Alanka.
👉 Zasady akcji:
✅Wykonujemy 10 pompek lub 10 przysiadów
⏳ Mamy na to 48 godzin
💰 Dorzucamy symboliczną kwotę na zbiórkę
📣 Nominujemy kolejne jednostki, aby akcja trwała dalej!
Wspieramy zbiórkę tutaj:
📌 https://www.siepomaga.pl/alan-kedzia
Do dalszej zabawy nominujemy:
🚒 OSP Annopole Nowe
🚒 OSP Bartochów
🚒 OSP Polków
Niech dobro niesie się dalej! Pokażmy, jak wielką siłę ma strażacka jedność! ❤️🚨