21/06/2026
W piątek 19 czerwca uczniowie klasy ósmej bawili się na długo wyczekiwanym Balu Ósmoklasisty. Był to wyjątkowy wieczór pełen radości, wzruszeń i wspólnego świętowania zakończenia ważnego etapu edukacji.
Pięknie udekorowana sala, doskonała atmosfera oraz uśmiechy na twarzach uczestników sprawiły, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci wszystkich. Była to doskonała okazja do wspomnień, rozmów i wspólnego celebrowania końca szkoły podstawowej.