25/01/2024
Szanowni Państwo!
Głównym celem, jaki przyświeca działalności naszego stowarzyszenia, jest podejmowanie inicjatyw na rzecz lokalnej społeczności. Członkowie naszego stowarzyszenia i jego sympatycy, to osoby skupiające się na problemach mieszkańców Zambrowa i powiatu zambrowskiego. Widząc ogromną polaryzację polskiej sceny politycznej, postępujące upartyjnienie i upolitycznienie służb oraz administracji publicznej, wychodzimy do Państwa z obywatelską inicjatywą, której celem będzie wybór bezpartyjnego samorządu. Samorządu, w którym radni będą wolni od nacisków władz partyjnych oraz zobowiązujących koneksji towarzyskich. Gwarantujemy niezależność i suwerenność w podejmowaniu decyzji, a jedynym kryterium obowiązującym naszych kandydatów będzie dobro lokalnej społeczności.
Jednocześnie, jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i inicjatywy. Nie zamierzamy funkcjonować w hermetycznym środowisku lokalnej polityki, z dala od wyborców. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby wnieść swój wkład na rzecz naszego miasta i powiatu.
Skuteczny samorząd, to BEZPARTYJNY SAMORZĄD.