06/06/2026
Ostatni dzień Zielonej Szkoły😔 Wracamy pełni wrażeń, szczęśliwi, ale stęsknieni już za rodzicami i domem❤️ Dziękujemy naszym kochanym rodzicom za możliwość uczestniczenia w corocznym wyjeździe 🌅 Do Żagania jak zawsze bezpiecznie wiezie nas Pan Paweł 🚍