Klub Seniora w Zagórowie

Klub Seniora w Zagórowie Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Klub Seniora w Zagórowie, Centrum seniora, Ulica Wojska Polskiego 13, Zagórów gmina.

W dniu 26 maja - członkowie Klubu Seniora w Zagórowie rozpoczęli letni sezon - czyli spotkanie przy GRILLU.I tak spotkan...
26/05/2026

W dniu 26 maja - członkowie Klubu Seniora w Zagórowie rozpoczęli letni sezon - czyli spotkanie przy GRILLU.

I tak spotkanie miało miejsce w SIEDLISKO PO NOWEMU w Stawisku w bardzo fajnej, klimatycznej "STODOLE".

Tym razem frekwencja była zaskakująco wysoka, z czego jesteśmy bardzo dumni, ale miejsca w stodole dla nikogo nie zabrakło.
Był pyszny grill, to już też tradycja, że zajmuje się tym nasz kolega Paweł, było pyszne ciasto - upieczone przez koleżanki z klubu, była kawa, herbata i....
Wszyscy bawili się świetnie, było gwarno, wesoło i śmiesznie. Tak jak oczekują tego seniorzy.

Swą obecnością zaszczycili nas Pan Burmistrz Karol Błaszczak oraz Pan Dyrektor M-GOK-u Łukasz Parus. Jako że w tym dniu przypadał Dzień Matki - Panowie złożyli wszystkim MAMOM serdeczne życzenia.

Dziękujemy Krzysiowi Budaszewskiemu naszemu MUZYKANTOWI, za to świetnie potrafi wszystkich bawić swym śpiewem oraz graniem.
Dziękujemy państwu Jackowi i Karolinie Rutkowskim za udostępnienie nam SIEDLISKA.
Dziękujemy państwu Katarzynie i Marcinowi Waszakom za transport i pomoc.
Dziękujemy naszym koleżankom z klubu za pomoc w zorganizowaniu spotkania oraz za bezinteresowne upieczenie ciasta.
Dziękujemy koledze Pawłowi za "stanie" przy grillu.

Ale najserdeczniej i z całego serca dziękujemy WAM KOCHANI SENIORZY, za to że byliście, za wspólną cudowną zabawę, za wspólne rozmowy, za gwar, za fajne wspomnienia, za wspólne biesiadne śpiewy.
Bez waszego uczestnictwa nic nie miało by miejsca.

Wiemy i mamy taką nadzieję, że następny grill będzie jeszcze liczniejszy, z pewnością będzie jeszcze w tym roku - oczywiście latem.

Wspomnę jeszcze, że dziś przybyły do naszego klubu kolejne nowe osoby, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Fot. Maria Fibich.

Pozdrawiam
Barbara Wiatrowska ♥️

26/05/2026

26 maj 2026r
Klub Seniora w Zagórowie żeby się świetnie bawić nie potrzebuje pięknej sali, ekskluzywnej obsługi.....
Wystarczy "SIEDLISKO PO NOWEMU" czyli zwykła, fajna stodoła, muzykant Krzysiu Budaszewski, wspaniali SENIORZY, cudowna rodzinna atmosfera......i bawimy się

17/05/2026

W ubiegłym tygodniu jeden z moich postów uzyskał ponad 110 reakcji. Dziękuję wszystkim za wsparcie! 🎉

W dniu dzisiejszym tj 08 maja spotkali się w sali GOK-u członkowie Klubu Seniora.Na początku minutą ciszy uczciliśmy pam...
08/05/2026

W dniu dzisiejszym tj 08 maja spotkali się w sali GOK-u członkowie Klubu Seniora.

Na początku minutą ciszy uczciliśmy pamięć naszej koleżanki ZOSI WIDEROWSKIEJ🖤

Frekwencja tradycyjnie dopisała.
Powitaliśmy w naszym kolejne nowe 4 osoby, które to polubili nasz klub, chcą być z nami, chcą uczestniczyć we wszystkich naszych przedsięwzięciach.

Tym razem, bez żadnych planów.....po prostu chcieliśmy się spotkać, chcieliśmy porozmawiać, chcieliśmy pobyć z sobą.
I już z niecierpliwością czekamy na spotkanie przy GRILLU - a to zaplanowaliśmy na 26 maja

Barbara Wiatrowska ♥️

ZOSIU🖤SĄ POŻEGNANIA, NA KTÓRE NIGDY NIE BĘDZIEMY GOTOWI......ALE SĄ TEŻ CHWILE, KTÓRE NA ZAWSZE POZOSTANĄ W NASZYCH SERC...
06/05/2026

ZOSIU🖤
SĄ POŻEGNANIA, NA KTÓRE NIGDY NIE BĘDZIEMY GOTOWI......
ALE SĄ TEŻ CHWILE, KTÓRE NA ZAWSZE POZOSTANĄ W NASZYCH SERCACH 🖤

DZIĘKUJEMY CI ZA WSZYSTKIE CHWILE, KTÓRE MOGLIŚMY RAZEM SPĘDZIĆ, TWOJE CIEPŁE SŁOWA, POMOC, TWÓJ SERDECZNY UŚMIECH - POZOSTANĄ Z NAMI NA ZAWSZE.

ODPOCZNIJ PO TRUDACH ŻYCIA, ZYSKAJ WIECZNY SPOKÓJ 🖤🖤🖤

W dniu 30 kwietnia przy małej kawce i małym ciasteczku spotkali się członkowie Klubu Seniora.Jak zwykle seniorzy mają ba...
30/04/2026

W dniu 30 kwietnia przy małej kawce i małym ciasteczku spotkali się członkowie Klubu Seniora.
Jak zwykle seniorzy mają bardzo dużo planów na przeszłość....
W najbliższym czasie to rozpoczęcie letniego sezonu czyli grill w STODOLE , potem PIKNIK, współpraca z MOPS w programie AKTYWNY SENIOR, kino..... i wiele innych.
Omówiliśmy te oraz wiele innych planów, założeń....w końcu mamy wiosnę czyli czas na zmiany, na nowe wyzwania😏 a co uda nam się zrealizować..... zobaczymy, mamy nadzieję, że wszystko.

Fot. M. Fibich
Barbara Wiatrowska

Na naszym pożegnalnym wieczorku - obchodziliśmy urodziny naszej koleżanki Zosi. Było oczywiście gromkie 💯 lat i toast za...
16/04/2026

Na naszym pożegnalnym wieczorku - obchodziliśmy urodziny naszej koleżanki Zosi. Było oczywiście gromkie 💯 lat i toast za zdrówko 🌹🌹🌹

16/04/2026

My dziś z piosenką pożegnamy....
morze, Dom wczasowy PROMIEŃ SŁOŃCA, Klub Seniora z Legnicy.....

Nasz pobyt zakończyliśmy wieczorkiem integracyjnym wraz z Klubem Seniora w Legnicy, z którym to jesteśmy umówieni na następny rok.

Dziękuję obsłudze DW TEMIDA, wspaniała, miła obsługa, pyszne posiłki.

Ale przede wszystkim dziękuję WAM KOCHANI MOI SENIORZY.
Dziękuję Wam za to że byliście, za każde miłe słowo, za stworzenie cudownej atmosfery, za wspólne rozmowy, za wspólne wyprawy, za wspólne spacery, za cudowną niepodziankę, którą dla mnie przygotowaliście

I oczywiście trzymam Was za dane słowo " WRACAMY ZA ROK"

Barbara Wiatrowska ♥️

16/04/2026

I tak się trzeba rozstać.....
Początek końca 😏

Adres

Ulica Wojska Polskiego 13
Zagórów Gmina
62-410

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Klub Seniora w Zagórowie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Klub Seniora w Zagórowie:

Udostępnij

Kategoria