26/05/2026
W dniu 26 maja - członkowie Klubu Seniora w Zagórowie rozpoczęli letni sezon - czyli spotkanie przy GRILLU.
I tak spotkanie miało miejsce w SIEDLISKO PO NOWEMU w Stawisku w bardzo fajnej, klimatycznej "STODOLE".
Tym razem frekwencja była zaskakująco wysoka, z czego jesteśmy bardzo dumni, ale miejsca w stodole dla nikogo nie zabrakło.
Był pyszny grill, to już też tradycja, że zajmuje się tym nasz kolega Paweł, było pyszne ciasto - upieczone przez koleżanki z klubu, była kawa, herbata i....
Wszyscy bawili się świetnie, było gwarno, wesoło i śmiesznie. Tak jak oczekują tego seniorzy.
Swą obecnością zaszczycili nas Pan Burmistrz Karol Błaszczak oraz Pan Dyrektor M-GOK-u Łukasz Parus. Jako że w tym dniu przypadał Dzień Matki - Panowie złożyli wszystkim MAMOM serdeczne życzenia.
Dziękujemy Krzysiowi Budaszewskiemu naszemu MUZYKANTOWI, za to świetnie potrafi wszystkich bawić swym śpiewem oraz graniem.
Dziękujemy państwu Jackowi i Karolinie Rutkowskim za udostępnienie nam SIEDLISKA.
Dziękujemy państwu Katarzynie i Marcinowi Waszakom za transport i pomoc.
Dziękujemy naszym koleżankom z klubu za pomoc w zorganizowaniu spotkania oraz za bezinteresowne upieczenie ciasta.
Dziękujemy koledze Pawłowi za "stanie" przy grillu.
Ale najserdeczniej i z całego serca dziękujemy WAM KOCHANI SENIORZY, za to że byliście, za wspólną cudowną zabawę, za wspólne rozmowy, za gwar, za fajne wspomnienia, za wspólne biesiadne śpiewy.
Bez waszego uczestnictwa nic nie miało by miejsca.
Wiemy i mamy taką nadzieję, że następny grill będzie jeszcze liczniejszy, z pewnością będzie jeszcze w tym roku - oczywiście latem.
Wspomnę jeszcze, że dziś przybyły do naszego klubu kolejne nowe osoby, z czego jesteśmy bardzo dumni.
Fot. Maria Fibich.
Pozdrawiam
Barbara Wiatrowska ♥️