15/05/2026
Wszystkim uczestnikom wycieczki do Sandomierza i okolic chciałbym serdecznie podziękować. Za wspaniałą atmosferę. Za wspólną zabawę, śpiew przy dźwiękach gitary Agnieszki.
Za to, że jesteście tak zdyscyplinowani.
Zrobiliście bardzo dobre wrażenie.
Bez Was ta wycieczka nie byłaby taka wspaniała. Dziękuję 🤗🥰.