01/03/2018
1 marca.
Narodowe Święto Pamięci o Żołnierzach Wyklętych.
Wszystkim koleżankom, kolegom, rodzinom, życzymy zdrowia, przywrócenia godnej pamięci oraz właściwego uhonorowania.
Niech ideały : Bóg, Honor, Ojczyzna - przetrwają na wieczność. Niech ofiara zdrowia okupiona ciężkimi mękami, niech dar życia ukryty w bezimiennym dole, gdzieś na polu lub pod chodnikiem, niech nasze, żywe świadectwa - będą drogowskazem dla obecnych i przyszłych pokoleń.
Gorąco zachęcamy do szerokiego udziału w bardzo wielu imprezach: apelach, spotkaniach ,wystawach, przedstawianiach, filmach, koncertach, biegach i marszach !
Po 70 latach pamięć trwa, przy tej okazji dziękujemy środowiskom kombatanckim, urzędnikom państwowym, młodzieży, kibicom - za wasz trud i wasze chęci przy organizacji naszego wyjątkowego święta.
Niech Żyje POLSKA !!!