22/04/2024
Dziękuję Złotoryjo!
Nie ma słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność wobec Was, Drodzy Mieszkańcy Złotoryi, za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście wczoraj, wybierając mnie na burmistrza. To ogromne zaufanie i początek naszej wspólnej drogi, za co z całego serca dziękuję. Obiecuję, że nie zawiodę Was, ponieważ planuję pracować i współpracować z każdym, kto ceni Złotoryję.
Dziękuję za 2855 głosów, ale także chcę przekonać do siebie tych, którzy poparli moich kontrkandydatów. Chcę być burmistrzem wszystkich Złotoryjan i jestem pewien, że wspólnie, poprzez dialog i szacunek, możemy zrealizować wspaniałe przedsięwzięcia dla Złotoryi - miasta, które jest i będzie dla nas dumą oraz miejscem, w którym po prostu żyje się dobrze.
Dziękuję wszystkim za poparcie, wsparcie i codzienną motywację na tej drodze do sukcesu, którą dzieliliśmy razem. Obiecuję zaangażowanie, uczciwość oraz poszukiwanie rozwiązań dla Waszych codziennych spraw, potrzeb i oczekiwań.
Dziękuję moim współpracownikom, komitetowi, kontrkandydatom, przyjaciołom i bliskim. Moim najbliższym dziękuję za wsparcie w podjęciu tego trudnego wyzwania, które niesie ze sobą dużą odpowiedzialność. Uważam, że ta misja to czas, w którym będę pracować nad stworzeniem najlepszego miejsca do życia dla nas wszystkich - z szacunkiem, dialogiem i uwagą wobec każdego z nas.
Jeszcze raz - dziękuję Złotoryjo!