29/05/2026
Za nami 57 Regionalne Zawody Strzeleckie Leśników RDLP w Łodzi, które odbyły się dziś na terenie strzelnicy w Leśnictwie Pyszków.
W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele niemal wszystkich nadleśnictw naszej dyrekcji, a także zaprzyjaźnieni sympatycy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację, świetną atmosferę oraz wspólnie spędzony czas.
Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:
🥇 drużyna Nadleśnictwa Złoczew
🥈 drużyna Nadleśnictwo Piotrków,Lasy Państwowe
🥉drużyna Nadleśnictwo Radomsko, Lasy Państwowe
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników!👏
📷K.Topolska,K.Tambor -Wlazły