21/06/2026
Forum Bezpieczeństwa Wschodniej Polski już za nami!
Cieszymy się, że Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrykach mogła współtworzyć wydarzenie, które połączyło przedstawicieli administracji publicznej, służb mundurowych, samorządów, organizacji społecznych i środowisk ratowniczych.
Organizacja Forum była dużym przedsięwzięciem, dlatego szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich osób i instytucji, które wsparły nas w przygotowaniu i obsłudze wydarzenia.
Dziękujemy:
– Wójtowi Gmina Wyryki Bernard Błaszczuk, Sekretarz Jolanta Borsuk za wsparcie i zaangażowanie,
– Radnym, Sołtysom Gminy Wyryki oraz Klub Seniora Aktywni z Gminy Wyryki za obecność i życzliwość,
– Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Gminie Wyryki za pomoc organizacyjną,
– KGW Lipowianki za przygotowanie wspaniałego poczęstunku i stworzenie gościnnej atmosfery,
– pracownikom Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrykach za ogrom pracy, sprawną obsługę wydarzenia i dbałość o każdy szczegół.
Dziękujemy także wszystkim, którzy pomagali przed Forum, podczas jego trwania i po zakończeniu wydarzenia.
To był kolejny przykład tego, że biblioteka może być nie tylko miejscem spotkań z książką, ale również przestrzenią ważnych rozmów, współpracy i działań na rzecz lokalnej społeczności.
Dziękujemy, że tworzyliście to wydarzenie razem z nami.💚