23/06/2026
Wczoraj nasze Uczennice i Uczniowie wybrali się na wydarzenie „Miasteczko Młodych”, organizowane w ramach Kongresu Psychologicznego Re-Mind. To wyjątkowa sportowo-rozwojowa przestrzeń stworzona przez młodych ➡️dla młodych na kampusie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W programie znalazły się m.in. zajęcia dotyczące komunikacji, radzenia sobie ze stresem, samooceny, asertywności, ciekawości oraz ADHD. Nie zabrakło także czasu na ruch, odpoczynek w strefach relaksu, poznawanie nowych osób i po prostu dobre spędzenie czasu. Dziękujemy organizatorom za inspirujące spotkanie🫶🌞 👩❤️👨
https://www.facebook.com/ReMindKongresFestwialPsychologiczny/