30/04/2026
Tydzień Ziemii za nami!😃
Organizowany przez Samorząd Uczniowski we współpracy z klasą 1B
Uczniowie naszej szkoły mogli z tej okazji :
1) dowiedzieć się ciekawostek o Ziemii 🤔
2) przynieść nie noszone ubrania i wymienić się z innymi, dając odzieży drugie życie 👕👚
3) wspólnie spędzić przerwę tańcząc na dziedzińcu szkolnym 🕺🏼💃🏼
4) sprawdzić swoją wiedzę o Ziemii
Zdecydowanie takie akcje są dobrym przykładem jak dbać o naszą planetę!🌎
Dziękuję za udział, na pewno nie jest to pierwszy raz jak coś takiego organizujemy !