27/04/2026
22 kwietnia odbył się finał Wrocławskiej Ligi Siatkówki szkół ponadpodstawowych. Cała liga została zorganizowana przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy. Po kilku miesiącach rywalizacji poznaliśmy najlepsze drużyny tegorocznej edycji.
W turnieju finałowym zmierzyły się cztery zespoły: LO VII, LO III, ZS nr 8 oraz nasza reprezentacja w składzie: Amelia Zalewska (3D), Ania Goszcz (3D), Julia Łukaszek (2A), Julia Stępień (3C), Maja Kraszewska (2F), Martyna Wilińska (3J), Karolina Ziółkowska (4D), Antonina Soszka (1A), Weronika Szczygieł (4B).
W meczu finałowym dziewczyny potwierdziły swoją wysoką formę, pokonując ZS nr 8 i sięgając po złote medale.