01/06/2026
📢 Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa!
W piątek 29 maja pracownicy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrocławiu mieli przyjemność sędziować w finale już XXI edycji konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć”, organizowanego przez Euroregion Nysa przy współudziale wielu instytucji czuwających nad bezpieczeństwem lokalnej społeczności. 👩⚕️👨⚕️
Wydarzenie to od lat jest doskonałą okazją do promowania wiedzy na temat zdrowia i bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży.
Cieszymy się, że możemy być częścią tej inicjatywy i wspólnie budować świadomość, jak ważne jest odpowiedzialne dbanie o siebie i innych 💙
👏 Gratulujemy wszystkim młodym uczestnikom zaangażowania i wiedzy!