16/01/2017
Czy wiecie, że dziwne ruchy przy kamienicy Wyspa Słodowa 7 zaczęły się w 2011 roku, gdy prezydent Dutkiewicz eksmitował mieszkańców pod pozorem jej wyburzenia, mimo że jest ona zabytkiem?
http://bip.um.wroc.pl/artykul/270/3946/protokol-nr-xvi-11-sesji-rmw-z-dnia-15-wrzesnia-2011-roku
ROZPATRZENIA SKARGI PANA [...] NA PREZYDENTA WROCŁAWIA – DRUK NR 313/11
Przewodniczący Komisji Praworządności i Bezpieczeństwa Krzysztof Kilarski:
Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy! Skarga dotyczy takiej sprawy: skarżący wraz ze swoją mamą mieszka na Wyspie Słodowej 7 i otrzymał wezwanie do udostępnienia tego lokalu z powodu jego złego stanu technicznego. Ci państwo otrzymali mieszkanie zastępcze przy ul. Komuny Paryskiej. Można powiedzieć, że nawet o lepszym standardzie, niż to, które w tej chwili zamieszkują. Skarżący podnosi to, że po wyremontowaniu tego mieszkania na Wyspie Słodowej, on by chciał do tego mieszkania wrócić. Niestety, pan prezydent nie wydał decyzji o remoncie tego mieszkania, tylko o wykwaterowaniu. A ustawa mówi w ten sposób, że jeżeli nie jest remontowane mieszkanie, to ten, który z tego mieszkania jest wykwaterowany, powinien
do tego mieszkania wrócić.
cc: Wyborcza.pl Wrocław, Gazeta Wrocławska FAKTY TVP3 Wrocław TuWroclaw.com Radio Wrocław
Protokół nr XVI/11 sesji RMW z dnia 15 września 2011 roku XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę Załączniki Protokół nr XVI/11 sesji Rady Miejskiej Wrocławia z 15 września 2011 r. pdf, 732 kB metryczka Wytworzył Jacek Ossowski Data wytworzenia 15.10.2014 Opublikował w BIP...