03/06/2026
W Boże Ciało jesteśmy dla Was otwarci w godzinach 13:00–19:00 ☀️
Serdecznie zapraszamy na słodkości, chwilę relaksu i letnie ochłodzenie w Hopsakach 💛
A czekać będą na Was:
🍰 ciasto marchewkowe
🥄 wegańskie deserki
🍦 lody w różnych smakach
🥤 letnie napoje idealne na wysokie temperatury
Do tego swobodna zabawa, wyjątkowa atmosfera i chwila oddechu w pakiecie 😎
A wraz z Dniem Dziecka ruszyła akcja „Karnet Hopsakowego Lodożercy”! 🍨
Przy każdym zakupie lodów zbieracie pieczątki, które przybliżają Was do gratisowej gałki.
Jesteśmy turbo ciekawi, kto z Was pierwszy uzbiera komplet i zgarnie darmową porcję! 😍
Wpadajcie świętować i chłodzić się razem z nami 💙
——
📲 Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie – tam na bieżąco informujemy o wszystkich zmianach i nowościach!💛
_________
📍 Wojaczka 3b Wrocław
🌐 www.hopsaki.pl
☎️ 663 686 606
💌 Wiadomość przez Messenger