Stowarzyszenie "Obywatelski Dolny Śląsk" tworzą doświadczeni samorządowcy, którzy wielokrotnie wygrywali w wyborach i nie zawodzili swojego elektoratu. Naszym głównym celem jest zbudowanie trwałych fundamentów pod cywilizacyjny awans Dolnego Śląska. Chcemy także przywrócić właściwe znaczenie takim pojęciom, jak "dobro wspólne" i "interes publiczny". Tworzymy najsilniejszy klub opozycyjny w Sejmiku
Województwa Dolnośląskiego. Współpracuje z nami wielu samorządowców Dolnego Śląska (prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, etc.). Wszystkich nas łączy głęboka wiara w to, że Dolny Śląsk może być najszybciej i najlepiej rozwijającym się regionem w Polsce. Jeśli nasze ideały są Ci bliskie - dołącz do nas! Zarząd Stowarzyszenia:
• Prezes - Rafał Dutkiewicz
• Wiceprezes - Andrzej Łoś
• Wiceprezes - Patryk Wild
• Wiceprezes - Paweł Wróblewski
• Wiceprezes - Jerzy Zieliński
• Sekretarz - Tymoteusz Myrda
• Członek zarządu - Magdalena Sosna
Biuro Stowarzyszenia:
• Godziny otwarcia:
- poniedziałek: 14.00 - 18.00
- wtorek: 10.00 - 14.00
- środa: 10.00 - 13.00
- piątek: 10.00 - 13.00
• Adres:
ul. Legnicka 21
53-671 Wrocław
Tel.: +48 662 372 172