20/06/2026
12 czerwca 2026 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej
akcji promującej czytelnictwo. Na szczęście przestało padać, więc
mogliśmy wyjść na teren wokół szkoły, bo przecież najlepiej się czyta na wolnym powietrzu, w otoczeniu przyrody, w wygodnej pozycji na kocyku, na ławce, na placu zabaw, a nawet podczas wycieczki klasowej w Jaskini Nietoperza.
Niektóre klasy wybrały czytanie w salach lekcyjnych, gdzie również została stworzona miła i przyjazna uczniom atmosfera i gdzie uczniowie mogli oddać się przyjemności czytania indywidualnie, parami lub w większej grupie, jak komu wygodnie.