08/06/2026
To ogromna radość móc być częścią tak wyjątkowej inicjatywy. Życzymy Zuzi wielu powodów do uśmiechu.
Powodzenia, Zuzieńko! ❤️
Z całego serca dziękujemy Szkole, Nauczycielom i Rodzicom za organizację kawiarenki charytatywnej dla Zuzi. ❤️
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc i każdą dołożoną cegiełkę do zbiórki na jej ortezy. Bez Waszego wsparcia nie udałoby się osiągnąć tak wiele.
Jestem wzruszona i szczęśliwa, że wokół nas są tak życzliwi, empatyczni i pomocni ludzie. Dziękujemy za Wasze wielkie serca i okazane dobro. ❤️
Beata Czeraszewska
Lucyna Dłubak
Szkoła Podstawowa nr 8 we Wrocławiu